Dworek Szklarska Poręba

Szklarska Poręba, dolnośląskie

  • 3 890 000 zł
  • 720 m²
  • 5 402,78 zł/m²

Zdjęcie

Właściciel

Skontaktuj się

Dworek Szklarska Poręba

Szklarska Poręba, dolnośląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

3 890 000 zł

720 m²

5 402,78 zł/m²

Dworek Szklarska Poręba

Zaktualizowane: 13 maja 2026

3 890 000 zł 720 m² 5 402,78 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dworek/pałac
Liczba pokoi:
10
Powierzchnia działki:
4 655 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
1890

Rodzaj domu:

dworek/pałac

Liczba pokoi:

10

Powierzchnia działki:

4 655 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

1890

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 3 890 000 zł (5 402,78 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 720 m² (460 m² powierzchni użytkowej), 10 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki
  • Budynek: dworek/pałac; rok budowy: 1890
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: kamień; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Działka: 4 655 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, strych
  • Media: prąd, studnia, oczyszczalnia przydomowa
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 13.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ENGLISH VERSION BELOW

Sielski dom wiejski położony jest na Pogórzu Izerskim w otoczeniu pól, lasów i malowniczego krajobrazu Parku Doliny Bobru. Dom o powierzchni 720m² o wymiarach 12x20 trzy poziomy.

Wymieniona instalacja elektryczna nowe przyłącze elektryczne z rozdzielnią, nowa instalacja CO wykonana w miedzi. Tynki wapienno-trasowe. Automatyczna brama dwuskrzydłowa.

Wymieniono drewniane stropy i ocieplono. (...)

Agent

Właściciel

607 603...

607 603 377

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Właściciel

607 603...

607 603 377

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl