Działka budowlana Szklarska Poręba

Szklarska Poręba, dolnośląskie

  • 750 000 zł
  • 1 255 m²
  • 597,61 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Chroba...

Skontaktuj się

Działka budowlana Szklarska Poręba

Szklarska Poręba, dolnośląskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

750 000 zł

1 255 m²

597,61 zł/m²

Działka budowlana Szklarska Poręba

Zaktualizowane: 4 maja 2026

750 000 zł 1 255 m² 597,61 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 750 000 zł (597,61 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Źródło: biuro nieruchomości: Arcadia Nieruchomości, zaktualizowane: 04.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 636/2132/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Polecam do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni 1255 m położoną w Szklarskiej Porębie przy ul. 1 Maja (dz. nr 101/5), w sąsiedztwie Aquapark Blue Mountain Resort. Dla działki został uchwalony MPZP, który zgodnie z symbolem 8MN/UT, przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub zabudowę usługową usługi turystki, wypoczynku i pensjonatowe (Uchwała Rady Miejskiej w Szklarskiej Porębie nr XXX/324/2020 z 30.09.2020r.).
Prąd, woda i gaz w drodze.

Cena 750. (...)

Agent

Agnieszka Chrobak

605 042...

605 042 579

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Chrobak

605 042...

605 042 579

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości