dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Szklarska Poręba - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

202 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

202 ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

353 535 zł33,67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

850 000 zł49,68 m² 17 109,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Słoneczny apartament w Szklarskiej Porębie z pięknym widokiem na Karkonosze Na sprzedaż elegancki apartament w Szklarskiej Porębie, zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

539 190 zł39,94 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

850 000 zł47,35 m² 17 951,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse ma przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament dwupokojowy o powierzchni 47,35 m . Ta przestronna nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

760 000 zł46 m² 16 521,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament dwu pokojowy w doskonałej lokalizacji Szklarskiej Poręby z widokiem na góry. Nowy budynek z windą, który mieści się przy ul. Słonecznej, blisko wejścia do Parku Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

527 160 zł43,93 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Turystyczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

559 338 zł37,19 m² 15 040 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję w Szklarskiej Porębie - perłowa przystań Apartamenty z pięknym widokiem na nowo powstającym kameralnym osiedlu. Jest to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

388 680 zł32,39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M&b Fechner oferuje Państwu apartament wakacyjny położony w atrakcyjnej części Szklarskiej Poręby. Apartament o powierzchni 32,39m2 + balkon znajduje się na 1 piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

780 000 zł35,33 m² 22 077,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem :) Biuro nieruchomości team4home oferuje Państwu niezwykle ciekawy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 190 000 zł48,87 m² 24 350,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w nowoczesnym kompleksie w Szklarskiej Porębie, w otoczeniu gór, lasów i licznych atrakcji turystycznych. Idealny jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 400 000 zł44,66 m² 31 347,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny apartament z jacuzzi i widokiem na góry - Szklarska Poręba Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na parterze nowoczesnego, monitorowanego budynku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

695 000 zł48,63 m² 14 291,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w samym sercu Karkonoszy Prezentowany apartament to propozycja dla osób, które cenią nowoczesny design, przestrzeń i bliskość natury, a jednocześnie szukają bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

800 000 zł41,41 m² 19 319,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z dwiema sypialniami w centrum Szklarskiej Poręby Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, nowoczesny apartament w samym centrum Szklarskiej Poręby , zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

729 581 zł46,42 m² 15 716,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukacie Państwo apartamentu w najlepszej lokalizacji w Szklarskiej Porębie to z pewnością ul. Słoneczna jest tym adresem! Faktura vat 23% - możliwość odliczenia vat dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Szklarska Poręba,dolnośląskie

565 000 zł43,10 m² 13 109,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronny apartament znajdujący się w zabytkowej i odrestaurowanej kamienicy, która łączy w sobie urok przeszłości z wygodą współczesnego mieszkania w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

600 000 zł40,60 m² 14 778,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: przestronny apartament ze strefą Wellness, basenem, jacuzzi, saunami i wiele innymi atrakcjami Norweska Dolina, szklarska Poręba Szukasz miejsca, które łączy luksus, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

356 155 zł37,49 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hofmana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

570 000 zł35,93 m² 15 864,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowy lokal w spokojnej okolicy Na sprzedaż komfortowy i w pełni wyposażony apartament położony w spokojnej części Szklarskiej Poręby, przy ulicy Hofmana - miejscu, które pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

424 810 zł36,94 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

429 000 zł51,50 m² 8 330,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M&b Fechner ma Państwu do zaoferowania na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie w centrum Szklarskiej Poręby. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 51,5m2 (48,1m2 mieszkanie +3,4m2 piwnica). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

553 716 zł34,18 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta na pracujący apartament w Happy Valley resort, jednej z najbardziej prestiżowych Inwestycji w Szklarskiej Porębie! Planujesz zakup inwestycyjny? Chcesz mieć gwarancję zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Szklarska Poręba,dolnośląskie

680 000 zł28 m² 24 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tego niezwykłego apartamentu w górach. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby umówić się na oglądanie i poczuć magię tego miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

530 000 zł41,12 m² 12 889,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament z tarasem i widokiem na góry | Szklarska Poręba, ul. Górna | Dochodowa inwestycja + garaż Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 41,12 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

3 400 zł35,55 m² 95,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia. Bez prowizji. Dwupokojowy apartament 35,55 m2 położony na 2 piętrze nowego apartamentowca (2021) przy ul. Waryńskiego 1a w Szklarskiej Porębie. Tuż przy szlakach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną - mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w malowniczej Szklarskiej Porębie przy ul. Górnej 19a. Nieruchomość posiada własną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szklarska Poręba,dolnośląskie

585 001 zł39,01 m² 14 996,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1889

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39,00 m2, położone w zadbanej kamienicy z 1889 roku przy ul. Jedności Narodowej - ścisłe centrum Szklarskiej Poręby. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

950 000 zł63,34 m² 14 998,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Niezwykła okazja! Zyskowny apartament w Szklarskiej Porębie Górnej! Biuro Nieruchomości Rakowska prezentuje Państwu na sprzedaż piękny apartament na parterze z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

599 000 zł52 m² 11 519,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Już w najbliższą sobotę 20 grudnia,

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 400 000 zł44,66 m² 31 347,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego apartamentu z widokiem na góry zlokalizowanego w Szklarskiej Porębie. Lokal położony jest na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. 1 Maja

Szklarska Poręba,dolnośląskie

599 000 zł41 m² 14 609,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronny apartament w nowym budynku położony przy ul. 1 maja w Szklarskiej Porębie Górnej. Doskonała lokalizacja, spokój i tereny zielone w centrum ? jak najbardziej tak.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

319 000 zł57,10 m² 5 586,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie z ogrodem i widokiem na góry | Szklarska Poręba Dolna nowa cena: 319 000 zł Są miejsca, do których chce się wracać. To mieszkanie właśnie takie jest. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

461 265 zł43,93 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

888 000 zł57 m² 15 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Klimatyczny apartament Z widokiem na karkonosze Trzypokojowy apartament z przestronnym tarasem Szklarska Poręba, 300 m od centrum! Odkryj niepowtarzalną nieruchomość w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sanatoryjna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

942 880 zł58,93 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament znajduje jest w kameralnym kompleksie budynków położonych w otoczeniu zieleni, w dobrze skomunikowanej części Szklarskiej Poręby. W bezpośredniej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

660 000 zł46 m² 14 347,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz nieruchomości z dużą wartością inwestycyjną? A może zacisznego kąta, gdzie możesz odpocząć od codziennych problemów? Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

589 000 zł37,34 m² 15 773,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament w Green Park Resort II Pośród malowniczych krajobrazów Szklarskiej Poręby, w kameralnej inwestycji inspirowanej tradycyjną architekturą sudecką, powstaje Green Park.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Osiedle Podgórze

Szklarska Poręba,dolnośląskie

3 000 zł37,82 m² 79,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie idealne do zamieszkania - Szklarska Poręba, osiedle Podgórze Jeśli szukasz spokojnego, wygodnego miejsca do zamieszkania w górach - to mieszkanie może być właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

400 000 zł64,20 m² 6 230,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 64,20 m2, zlokalizowane w Szklarskiej Porębie Nieruchomość usytuowana na parterze, z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

461 265 zł43,93 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twój apartament w sercu Szklarskiej Poręby nie pobieramy prowizji od kupującego = O inwestycji: kompleks trzech nowoczesnych budynków: - budynek A - ukończony - Budynek B - planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

810 000 zł53 m² 15 283,02 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "mały Domek" zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, komfortowego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowym apartamentowcu w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oferuje apartament do wynajęcia w zacisznym miejscu Szklarskiej Poręby. Lokal mieści się na drugim piętrze w nowo wybudowanym apartamentowcu. Składa się z dużego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij