dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Szklarska Poręba - Oferty sprzedaży i najmu

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Muzealna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

746 072 zł58 m² 12 972,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu mieszkania w kameralnej inwestycji łączącej nowoczesne budownictwo z tradycyjnym górskim klimatem. Inwestycja znajduje się w zielonej, cichej okolicy z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

820 000 zł64 m² 12 713,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 w Szklarskiej Porębie duży salon z wyjściem na balkon, duży pokój, sypialnia oddzielna kuchnia, łazienka, osobna toaleta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

389 990 zł60 m² 6 499,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 w Szklarskiej Porębie duży salon, oddzielna kuchnia, dwa duże dodatkowe pokoje, łazienka, osobna toaleta oraz przedpokój wspólny strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

670 000 zł49 m² 13 673,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament w cichej okolicy Szklarskiej Poręby, z pięknym widokiem na góry i dużą komórką lokatorską. Powierzchnia 49m2 Apartament składa się z salonu, aneksu kuchennego, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szklarska Poręba,dolnośląskie

475 000 zł53 m² 9 040,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż słoneczne trzypokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze bloku przy ulicy 1 Maja w Szklarskiej Porębie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

450 000 zł79 m² 5 728,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjnie położone mieszkanie trzypokojowe z tarasem - ogródkiem i garażem w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

799 000 zł45 m² 17 645,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowy apartament z dużym tarasem Przedmiotem sprzedaży jest kompleksowo wykończony apartament w inwestycji Centrum Park. Lokal o statusie mieszkalnym , położony nad halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

448 000 zł54 m² 8 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone w ścisłym centrum górskiej miejscowości jaką jest Szklarska Poręba. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

850 000 zł68 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Okazja - gotowy apartament W centrum szklarskiej poręby Oferujemy na sprzedaż gotowy, w pełni umeblowany apartament w obiekcie z 2015 roku z windą i miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

450 000 zł79 m² 5 728,84 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty 2087 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwudo zaoferowania mieszkanie w Szklarskiej Porębie 58m2 po generalnymremoncie. Nieruchomość składa się z przedpokoju, salonu zwyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w Szklarskiej Porębie! salon (z możliwością spania), dwie zamykane sypialnie, przedpokój, łazienka i kuchnia lokal wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

937 000 zł72 m² 13 013,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta W trakcie sprzedaży! Dwupoziomowy gotowy apartament w centrum miasta z widokiem. Usytuowany na drugim i trzecim piętrze składający się z : -na dole 2 sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

530 000 zł55 m² 9 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania ładne mieszkanie z balkonem w centrum Szklarskiej Poręby. Na powierzchnię użytkową 52m2 składa się: kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85m 2 w Szklarskiej Porębie piętro domu z osobnym wejściem po generalnym remoncie 3 pokoje, duży przedpokój (zaaranżowany na jadalnię),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

651 033 zł55 m² 11 785,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokale mieszkalne 8% vat w nowej inwestycji Inwestycja Żeromskiego 15 to wyjątkowo zlokalizowany kompleks budynków mieszkalnych, położony w jednej z bardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m 2 w Szklarskiej Porębie! salon (z możliwością spania), dwie zamykane sypialnie, przedpokój, łazienka i kuchnia lokal wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

389 990 zł60 m² 6 499,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m 2 w Szklarskiej Porębie duży salon, oddzielna kuchnia, dwa duże dodatkowe pokoje, łazienka, osobna toaleta oraz przedpokój wspólny strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

850 000 zł68 m² 12 592,60 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

950 000 zł65 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,73 m2 z roku 2014 znajdujące się w górnej części Szklarskiej Poręby przy ul. Górnej. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Franciszkańska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

850 000 zł45 m² 18 772,10 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szklarska Poręba,dolnośląskie

500 000 zł73 m² 6 849,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży przytulne, komfortowe mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w Szklarskiej Porębie Dolnej. Poszukujesz dla siebie nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

470 000 zł54 m² 8 639,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 54,40m2. W centrum szkl. Poręby. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego położonego w centrum Szklarskiej Poręby o pow użytkowej 54,40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Muzealna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

691 288 zł51 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kołłątaja

Szklarska Poręba,dolnośląskie

750 000 zł67 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Skorzystaj z doskonałej inwestycji i kup Apartament Superior - zaprojektowany z myślą o wymagających w cristal resort w Szklarskiej Porębie - Cena apartamentu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szklarska Poręba,dolnośląskie

679 326 zł58 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja w bliskim sąsiedztwie gór i lasów z panoramą Karkonoszy Mieszkanie ma powierzchnię 57,57 m2 i składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

600 000 zł61 m² 9 836,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowy apartament o powierzchni 61m 2 w Szklarskiej Porębie! 2 sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym 2 łazienki (jedna z sauną) korytarz z wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kołłątaja

Szklarska Poręba,dolnośląskie

623 734 zł50 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy na stronę internetową apartinvestnieruchomosci, gdzie znajdziecie Państwo oferty sprzedaży nieruchomości wyłącznie z Szklarskiej Poręby. Ostoja Parku Narodowego to nowa inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

461 070 zł42 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy na stronę internetową apartinvestnieruchomosci, gdzie znajdziecie Państwo oferty sprzedaży nieruchomości wyłącznie z Szklarskiej Poręby. Apartamenty Złoty Horyzont to realizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

516 060 zł42 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

619 150 zł43 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

659 880 zł42 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

465 000 zł52 m² 8 942,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m 2 w centrum Szklarskiej Poręby! prawdziwa okazja! rozkładowe i słoneczne jeden z pokoi z balkonem, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

540 000 zł65 m² 8 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie z balkonem w Szklarskiej Poręby. Na powierzchnię użytkową 65m2 składa się: z przedpokoju, dwóch pokoi w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 500 000 zł62 m² 24 135,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania piękny apartament w Szklarskiej Porębie - Norweska Dolina. W skład apartamentu wchodzi: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Szklarska Poręba,dolnośląskie

490 000 zł55 m² 8 967,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szklarska Poręba -widokowo położone mieszkanie o łącznej pow. 54,64 m2 (w tym 3,84 m2 piwnicy) z balkonem I piętro! opis Salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

623 734 zł50 m² 12 550 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

670 000 zł84 m² 7 942,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe w Szklarskiej Porębie. Mieszkanie o powierzchni 64,76 m2 położone jest na II piętrze 3-piętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

576 449 zł42 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu apartamentu z zarządzaniem w jednym z najbardziej popularnych resortów w Karkonoszach Szklarskiej Porębie. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słoneczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

945 120 zł59 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowy apartament powierzchnia 59,07 m2 ( narożny - południe / zachód ) widok na góry - okazja Apartamenty Belle View to nowa inwestycja w samym centrum Szklarskiej Poręby z przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Muzealna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

652 001 zł55 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe latem 2024 Kameralna Inwestycja łącząca nowoczesne budownictwo z tradycyjnym klimatem.Idealne miejsce na.