dowolna

Mieszkania pod klucz Szklarska Poręba - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

154 ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

564 000 zł32,95 m² 17 116,84 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu komfortowy apartament o powierzchni 32.95m2 z tarasem z którego rozpościera się przepiękny widok na góry. Usytuowany na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

640 640 zł58,24 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

356 155 zł37,49 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hofmana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

459 000 zł30,51 m² 15 044,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal typu studio Na sprzedaż przytulny i w pełni wyposażony apartament położony w spokojnej części Szklarskiej Poręby, przy ulicy Hofmana - miejscu, które pozwala odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament umeblowany

Szklarska Poręba,dolnośląskie

680 000 zł28 m² 24 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tego niezwykłego apartamentu w górach. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby umówić się na oglądanie i poczuć magię tego miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

640 640 zł58,24 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

319 000 zł57,10 m² 5 586,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie z ogrodem i widokiem na góry | Szklarska Poręba Dolna nowa cena: 319 000 zł Są miejsca, do których chce się wracać. To mieszkanie właśnie takie jest. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

461 265 zł43,93 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

667 375 zł53,39 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

518 000 zł40,27 m² 12 863,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament inwestycyjny w Szklarskiej Porębie - gotowy do wynajmu, idealna lokalizacja wśród gór i lasów Jeśli marzysz o miejscu w sercu gór, które nie tylko daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 201 408 zł93,41 m² 12 861,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukacie Państwo apartamentu w najlepszej lokalizacji w Szklarskiej Porębie to z pewnością ul. Słoneczna jest tym adresem! Faktura vat 23% - możliwość odliczenia vat dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

888 000 zł57 m² 15 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Klimatyczny apartament Z widokiem na karkonosze Trzypokojowy apartament z przestronnym tarasem Szklarska Poręba, 300 m od centrum! Odkryj niepowtarzalną nieruchomość w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

396 060 zł34,44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Szklarska Poręba,dolnośląskie

750 000 zł66,97 m² 11 199,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna W sercu karkonoszy Cristal Resort Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament inwestycyjny w jednym z najbardziej rozpoznawalnych resortów.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 700 zł70,22 m² 38,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 -pokojowy apartament z miejscem postojowym w hali garażowej! Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 70,22 m , idealny dla osób poszukujących komfortu i wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Szklarska Poręba,dolnośląskie

790 000 zł56 m² 14 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowy, gotowy lokal z klimatyzacją Pewne miejsca już od pierwszego spojrzenia dają poczucie harmonii , światła i dobrze zaprojektowanej przestrzeni. Ten apartament w Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Osiedle Podgórze

Szklarska Poręba,dolnośląskie

3 000 zł37,82 m² 79,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie idealne do zamieszkania - Szklarska Poręba, osiedle Podgórze Jeśli szukasz spokojnego, wygodnego miejsca do zamieszkania w górach - to mieszkanie może być właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

890 000 zł82,88 m² 10 738,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartament na 8 osób Przedstawiamy Państwu przestronny, słoneczny apartament, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

400 000 zł64,20 m² 6 230,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 64,20 m2, zlokalizowane w Szklarskiej Porębie Nieruchomość usytuowana na parterze, z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

810 000 zł53 m² 15 283,02 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "mały Domek" zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, komfortowego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowym apartamentowcu w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

460 320 zł43,84 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

585 000 zł33 m² 17 727,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

**apartament z widokiem na góry Szklarska Poręba** **cena: 585 000 zł 33 m Taras Miejsce parkingowe w cenie Status mieszkaniowy 8% vat** Szukasz idealnego miejsca na drugi dom w górach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muzealna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

441 500 zł33,69 m² 13 104,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Urokliwe Apartamenty w Karkonoszach. Możliwość odliczenia vat 23% Zapraszam do zakupu wyjątkowego apartamentu w Szklarskiej Porębie. Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł56,97 m² 15 780,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowy lokal w centrum Szklarskiej Poręby Na sprzedaż oferujemy apartament o powierzchni 56,97 m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku z windą przy ul. Franciszkańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Dolna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

810 000 zł40,44 m² 20 029,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż luksusowy, klimatyzowany 2 pokojowy apartament z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Karkonoszy. Lokalizacja: apartament położony w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaoferować Państwu nowoczesny dom wolno stojący wybudowany w charakterystycznej sudeckiej architekturze na wolno stojącej działce w Szklarskiej Porębie. Budynek: wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

999 000 zł65,04 m² 15 359,78 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż! Apartament z miejscem parkingowym pod budynkiem! Szklarska Poręba! Powierzchnia: 65,04 m Cena: 999 000 zł Na sprzedaż komfortowy apartament zlokalizowany w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

949 000 zł59,57 m² 15 930,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Trzypokojowy lokal z dużym tarasem Na sprzedaż oferujemy apartament o powierzchni 59,57 m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku z windą przy ul. Franciszkańskiej w Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 600 zł37,39 m² 69,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Szklarska Poręba, ul. Waryńskiego 1b zapraszam na wirtualną prezentację kliknij tutaj. Biuro Nieruchomości myhome oferuje do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

795 000 zł35,85 m² 22 176 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Centrum Szklarskiej Poręby | 35,85 m | Balkon z widokiem | Winda | Miejsce postojowe Zapraszam Cię na prezentację eleganckiego i w pełni wyposażonego apartamentu o powierzchni 35,85.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

799 500 zł39,25 m² 20 369,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do kontaktu! Roma Deka. Specjalista ds. sprzedaży. tel.   apartament wykończony pod klucz! dla osób zai nteresowanych przesyłamy filmy Z apartamentu po wykończeniu. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Sanatoryjna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 791 406 zł76,23 m² 23 500,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękny Apartament z Widokiem na Góry - Zobacz Film Cena zawiera podatek vat Zobacz Film Szukasz nietuzinkowego, luksusowego , pięknego Apartamentu z widokiem na pasmo Karkonoszy ?.