dowolna

Mieszkania na sprzedaż Szklarska Poręba - Oferty „sprzedam mieszkanie”

307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

307 ogłoszeń

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

800 000 zł40,40 m² 19 801,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Goldhouse oferuje do sprzedaży komfortowy apartament połozony w dwuletniej inwestycji w świetnej lokalizacji - w samym centrum a zarazem przy otulinie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

669 760 zł58,24 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

949 000 zł59,57 m² 15 930,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Trzypokojowy lokal z dużym tarasem Na sprzedaż oferujemy apartament o powierzchni 59,57 m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku z windą przy ul. Franciszkańskiej w Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

429 000 zł25,65 m² 16 725,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Numer oferty w biurze 91- 152 Mieszkanie z miejscem postojowym! Oferta idealna dla potrzeb własnych lub jako lokata! Oferuję do sprzedaży nowoczesne jednopokojowe mieszkanie o pow. 25,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie umeblowane Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

579 000 zł65 m² 8 907,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie | centrum Szklarskiej Poręby | 200 m od deptaka | 3 sypialnie Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, położone w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

565 000 zł42,10 m² 13 420,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowany, umeblowany, atrakcyjny Apartament 2 pokoje - lokal mieszkalny Gotowy do wynajmu na krótki lub długi termin. Fantastyczna lokalizacja - Centrum. Z okna niezapomniany widok na góry oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

580 000 zł28,65 m² 20 244,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Apartament z widokiem na las (lokal usługowy) | Złoty Horyzont | 28,65 m + balkon | 1 piętro | 580 000 zł Na sprzedaż nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości mały domek polecają bardzo atrakcyjna ofertę Wyjątkowe mieszkanie w centrum Szklarskiej Poręby idealne pod inwestycję lub jako baza wypadowa w góry! Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Turystyczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

541 751 zł37,02 m² 14 634 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja w Perłową Przystań Twój Klucz do Zyskownej Przyszłości! dostępne lokale (I etap inwestycji, zakończenie zaplanowane jest W II kwartale 2026 r.) Jeśli szukasz inwestycji, która.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

950 000 zł62,54 m² 15 190,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam ofertę inwestycyjną mieszkania w Szklarskiej Porębie nowoczesne mieszkanie w samym sercu górskiego kurortu. Luksus i komfort, w otoczeniu zapierającym dech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

353 535 zł33,67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

799 500 zł39,25 m² 20 369,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do kontaktu! Roma Deka. Specjalista ds. sprzedaży. tel.   apartament wykończony pod klucz! dla osób zai nteresowanych przesyłamy filmy Z apartamentu po wykończeniu. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

380 000 zł19,86 m² 19 133,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 19,86 mkw. apartament składa się z pokoju oraz łazienki wyposażenie w cenie lokalu miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

530 000 zł41,12 m² 12 889,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament z tarasem i widokiem na góry | Szklarska Poręba, ul. Górna | Dochodowa inwestycja + garaż Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 41,12 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

599 000 zł52 m² 11 519,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Już w najbliższą sobotę 20 grudnia,

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

518 451 zł40,19 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży komfortowy apartament, położony w atrakcyjnej, spokojnej lokalizacji w Szklarskiej Porębie. Lokal jest zadbany, w pełni wyposażony. Składa się z otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

739 538 zł32,50 m² 22 755 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cristal Apartments - apartament inwestycyjny w sercu Karkonoszy | Szklarska Poręba Na sprzedaż apartament w prestiżowej, kameralnej inwestycji Cristal Apartments, położonej bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

319 000 zł76,36 m² 4 177,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek proponuje Państwu mieszkanie w zacisznym miejscu Szklarskiej Poręby Dolnej z widokiem na góry. Lokal o powierzchni 57,10 m2 usytuowane na parterze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hofmana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

459 000 zł30,51 m² 15 044,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal typu studio Na sprzedaż przytulny i w pełni wyposażony apartament położony w spokojnej części Szklarskiej Poręby, przy ulicy Hofmana - miejscu, które pozwala odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł56,97 m² 15 780,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowy lokal w centrum Szklarskiej Poręby Na sprzedaż oferujemy apartament o powierzchni 56,97 m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku z windą przy ul. Franciszkańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Szklarska Poręba,dolnośląskie

675 000 zł120,90 m² 5 583,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Narożny segment z widokiem na Karkonosze - przestrzeń, prywatność i potencjał inwestycyjny W ofercie sprzedaży znajduje się lokal mieszkalny o powierzchni niespełna 121 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

527 160 zł43,93 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Jedyny apartament z możliwością we własnym zakresie instalacji jacuzzi i sauny.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

780 000 zł35,33 m² 22 077,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem :) Biuro nieruchomości team4home oferuje Państwu niezwykle ciekawy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

620 000 zł47 m² 13 191,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament inwestycyjny w Szklarskiej Porębie / parking + balkon Klimatyczny apartament inwestycyjny w Szklarskiej Porębie - gotowy do dalszego wynajmu krótkoterminowego lub jako prywatny second.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

545 000 zł41,98 m² 12 982,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jeżeli szukasz nowego apartamentu z widokiem na Karkonosze, w spokojnej lokalizacji w Szklarskiej Porębie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży. Układ mieszkania /.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

999 000 zł135,20 m² 7 389,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Nieruchomości Cztery Kąty prezentuje mieszkanie położone w Szklarskiej Porębie Górnej. Mieszkanie położone jest na 3 kondygnacjach budynku. Na parterze ( 1 kondygnacji budynku ) z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z aneksem, ul. Dolna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

528 900 zł28,14 m² 18 795,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny o powierzchni 28,14 mkw., położony w prestiżowym kompleksie Happy Valley Resort w Szklarskiej Porębie. Lokal wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

742 600 zł44,37 m² 16 735,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Premium w Szklarskiej Porębie | Green Resort Spa | Widok na góry | Gotowy inwestycyjnie rok budowy 2022. Na sprzedaż wyjątkowy apartament na parterze o powierzchni 44,37.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 220 000 zł129 m² 9 457,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania gotowy biznes inwestycyjny, w postaci dwóch mieszkań zlokalizowanych w samym Centrum Szklarskiej Poręby. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

443 250 zł35,46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

794 271 zł54,82 m² 14 488,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukacie Państwo apartamentu w najlepszej lokalizacji w Szklarskiej Porębie to z pewnością ul. Słoneczna jest tym adresem! Faktura vat 23% - możliwość odliczenia vat dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł46,29 m² 13 177,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Poszukujesz nieruchomości z dużą wartością inwestycyjną? Zacisznego kąta, gdzie możesz odpocząć od codziennych problemów? Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

461 265 zł43,93 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

740 000 zł34 m² 21 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Widokowy apartament w sercu gór - przestrzeń, która zachwyca każdego dnia Są miejsca, które urzekają od pierwszego spojrzenia. To jedno z nich. Apartament położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Podgórze

Szklarska Poręba,dolnośląskie

899 000 zł80,88 m² 11 115 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament w Szklarskiej Porębie Osiedle Podgórze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu w malowniczej Szklarskiej Porębie, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

410 000 zł64,20 m² 8 660,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta mieszkania dwu pokojowego przy samym centrum miasta szklarskiej poręby. Proponuję Państwu dwupokojowe mieszkanie z niezależnym wejściem gotowe do wprowadzenia, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

660 000 zł46 m² 14 347,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz nieruchomości z dużą wartością inwestycyjną? A może zacisznego kąta, gdzie możesz odpocząć od codziennych problemów? Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

450 000 zł34,71 m² 12 964,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament z tarasem i widokiem na góry | Szklarska Poręba, ul. Górna Wyjątkowa okazja inwestycyjna - atrakcyjna cena, pełne wyposażenie, miejsca w garażu podziemnym! ważne: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

699 000 zł181 m² 3 861,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z garażem i ogrodem w Szklarskiej Porębie z niezależną częścią mieszkalną dla gości.! nowa cena! Oferuję Państwu lokal mieszkalny zlokalizowany w Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

999 000 zł122 m² 8 188,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Premium oferuje Państwu mieszkanie o pow. 122m2 podzielone na 3 niezależne apartamenty. Wszystkie wynajmowane obecnie na Bookingu z oceną 9,2 Idealna lokalizacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Izerska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

739 000 zł45 m² 16 422,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Inwestycja Marzeń! Apartament z Widokiem na Góry - Idealny pod Najem Krótkoterminowy! Lokalizacja: szklarska Poręba - Słońce, śnieg i Niezapomniane Widoki! Na sprzedaż wyjątkowy,.