dowolna

Mieszkania z aneksem Szklarska Poręba - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

442 382 zł37 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Niepowtarzalna lokalizacja z widokiem na Karkonosze i Izery Budynek A budowa zakończona,B i C w trakcie. Projekt ski & sky resort zlokalizowany jest w najbardziej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

366 300 zł33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Goldhouse oferuje do sprzedaży słoneczny apartament z balkonem o powierzchni 33,30 m2 Lokal mieści się na 3 piętrze budynku od strony południowej Mino niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

590 000 zł38 m² 15 649,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Lepszej lokalizacji nie ma! Do sprzedaży kameralny apartament znajdujący się na parterze nowego budynku z recepcją Lokal jednopokojowy o powierzchni 37,80 m2 posiada funkconalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament w sercu natury Przedmiotem sprzedaży jest apartament w wyjątkowej inwestycji Żeromskiego 15 , położonej w malowniczej i spokojnej części Szklarskiej Poręby - Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 100 115 zł76 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralna inwestycja domów dwulokalowych Inwestycja przy ul. 1-go Maja, to kameralne miejsce stworzone z pasji , wizji i chęci wniesienia czegoś unikalnego do architektury Szklarskiej Poręby. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sikorskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

860 000 zł100 m² 8 587,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Poółnoc Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje dwa apartamenty w okolicach Centrum Szklarskiej Poręby, wykończone i gotowe do dalszego komercyjnego najmu. Idealna opcja dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

539 232 zł44 m² 12 300 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

292 682 zł32 m² 9 027,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Proponuję do sprzedania dwu pokojowy apartament o powierzchni 32,42 m2 lokal położony jest na I piętrze nowego budynku. Z balkonu widok na Karkonosze. Ze względu na lokalizację oferta ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

520 000 zł40 m² 13 131,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament na 3 piętrze z balkonem położony w Szklarskie Porębie w budynku z windą. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie 3 pokojowe z tarasem, posadowione na 1 piętrze apartamentowca bardzo blisko centrum Szklarskiej Poręby. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

725 000 zł44 m² 16 556,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta prywatna - bez pośredników - bez prowizji - bez podatku pcc Nowo wybudowany Apartamentowiec z przepięknym widokiem na góry. Sprzedam Apartament w Szklarskiej Porębie znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Szklarska Poręba,dolnośląskie

495 000 zł40 m² 12 531,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ładne, ciepłe mieszkanie w centrum Szklarskiej Poręby w bloku z balkonem i widokiem na góry. Otwarta kuchnia z pokojem dziennym, sypialnia ,łazienka. Ogrzewanie z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

608 600 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruhomości Goldhouse oferuje do sprzedaży apartament o powierzchni 60,86 m2 z dwoma balkonami Znajduje się w nowobudowanej inwestycji składającej się z czterech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

850 000 zł47 m² 17 951,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse oferuje do sprzedaży komfortowy lokal dwupokojowy o pow 47,35m2 w skład którego wchodzi salon z balkonem oraz z aneksem kuchennym , sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Osiedle Podgórze

Szklarska Poręba,dolnośląskie

379 000 zł30 m² 12 612,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament na osiedlu podgórze Oferuję Państwu do zakupu apartament położony na III piętrze przy ul. Osiedle Podgórze w Szklarskiej Porębie. Apartament o pow. 30,05 m2 całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

800 000 zł40 m² 19 802 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse oferuje do sprzedaży komfortowy lokal połozony w dwuletniej inwestycji w świetnej lokalizacji - w samym centrum a zarazem przy otulinie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

590 000 zł38 m² 15 649,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

366 300 zł33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

292 682 zł32 m² 9 027,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Proponuję do sprzedania mały dwu pokojowy apartament o powierzchni 32,42 m2 lokal położony jest na I piętrze nowego budynku. Z balkonu widok na Karkonosze. Ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Schroniskowa

Szklarska Poręba,dolnośląskie

758 900 zł57 m² 13 384,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowy, trzypokojowy i urządzony apartament Lokal o powierzchni całkowitej 56,7m2, zlokalizowany na 3 kondygnacji nadziemnej. Przestrzeń dzienna połączona z jadalnią, aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 242 927 zł93 m² 13 306,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament M4 z dwoma łazienkami i trzema balkonami. Jeśli szukacie Państwo apartamentu w najlepszej lokalizacji w Szklarskiej Porębie to z pewnością ul. Słoneczna jest tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolności

Szklarska Poręba,dolnośląskie

651 240 zł50 m² 12 939,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam ofertę wyjątkowego mieszkania na sprzedaż w Szklarskiej Porębie - z zachwycającym widokiem na góry i las. To mieszkanie jest idealne dla osób, które cenią sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolności

Szklarska Poręba,dolnośląskie

383 557 zł30 m² 12 662,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz własnego mieszkania z widokiem na góry? Oferuję mieszkanie w samym sercu krajobrazowym Szklarskiej Poręby - idealne miejsce dla tych, którzy kochają bliskość przyrody i aktywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolności

Szklarska Poręba,dolnośląskie

551 113 zł41 m² 13 580,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie mieszkanie w sercu górskiej przyrody. To idealne miejsce do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, z mnóstwem szlaków turystycznych, tras biegowych w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

390 000 zł28 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament 4-osobowy, 28m kw, położony w kompleksie Sun and Snow Resorts przy ulicy Górnej 19 - na sprzedaż. W cenie parking! Apartament jednopokojowy, usytuowany na 4 piętrze, przeznaczony dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

649 900 zł40 m² 16 247,50 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

655 559 zł48 m² 13 795,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Okazja! Cena: 699,000,00 zł! Na sprzedaż piękny apartament w Szklarskiej Porębie - ul. Górna 19b Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

389 000 zł28 m² 13 892,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Apartament z ogromnym przeszkleniem w Szklarskiej Porębie Przedmiotem sprzedaży jest lokal znajdujący się na szóstym piętrze, w budynku z windami, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

850 000 zł47 m² 17 951,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

608 600 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Osiedle Podgórze

Szklarska Poręba,dolnośląskie

419 000 zł30 m² 13 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przytulny 2-pokojowy apartament w Szklarskiej Porębie. *** bez pośredników na braku prowizji oszczędzasz 15 tysięcy! *** Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

590 000 zł38 m² 15 649,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

366 300 zł33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muzealna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

434 281 zł35 m² 12 295,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament z widokiem na góry! promocyjny harmonogram 30/70. Oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament z przepięknym widokiem na góry. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Czeska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

430 000 zł39 m² 10 997,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, dwupokojowego apartamentu w zabytkowej Willi Józefina w Szklarskiej Porębie. Z przyjemnością prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

429 462 zł43 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowy apartament do wydania z dnia na dzień! Lokalizacja blisko centrum Szklarskiej Poręby zaledwie 1,7 km. ul. Szklana 6, biała Dolina - tuż przy szlakach turystycznych. Cena 9900 m2 netto! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

690 000 zł38 m² 18 302,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-