dowolna

Mieszkania z ogródkiem Szklarska Poręba - Oferty mieszkań z działeczką

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Szklarska Poręba,dolnośląskie

349 000 zł76,36 m² 4 570,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży ciekawe mieszkanie 2/3 pokojowe, położone na parterze 2 - piętrowej kamienicy z lat 30-tych, w turystycznej i popularnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turystyczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

630 000 zł73 m² 8 630,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny w Szklarskiej Porębie, który obecnie z powodzeniem funkcjonuje w najmie krótkoterminowym. To idealna propozycja zarówno dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. 1 Maja

Szklarska Poręba,dolnośląskie

350 000 zł21 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny apartament o powierzchni 21 m , zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. Lokal składa się z: jasnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

499 000 zł38,80 m² 12 860,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Możliwość zakupu dla rodzin z Ukrainy własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego Z kw Do sprzedania ładne i gustownie wykończone mieszkanie 2 pokojowe, posadowione.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sudecka

Szklarska Poręba,dolnośląskie

680 000 zł101,13 m² 6 724,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowy produkt inwestycyjny lub Twoja baza w górach Szklarska Poręba, ul. Sudecka Szukasz miejsca z potencjałem inwestycyjnym lub marzysz o własnej bazie wypadowej w sercu Karkonoszy?.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

319 000 zł76,36 m² 4 177,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek proponuje Państwu mieszkanie w zacisznym miejscu Szklarskiej Poręby Dolnej z widokiem na góry. Lokal o powierzchni 57,10 m2 usytuowane na parterze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

600 000 zł40,60 m² 14 778,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: przestronny apartament ze strefą Wellness, basenem, jacuzzi, saunami i wiele innymi atrakcjami Norweska Dolina, szklarska Poręba Szukasz miejsca, które łączy luksus, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

319 000 zł57,10 m² 5 586,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie z ogrodem i widokiem na góry | Szklarska Poręba Dolna nowa cena: 319 000 zł Są miejsca, do których chce się wracać. To mieszkanie właśnie takie jest. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

888 000 zł57 m² 15 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Klimatyczny apartament Z widokiem na karkonosze Trzypokojowy apartament z przestronnym tarasem Szklarska Poręba, 300 m od centrum! Odkryj niepowtarzalną nieruchomość w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

400 000 zł64,20 m² 6 230,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 64,20 m2, zlokalizowane w Szklarskiej Porębie Nieruchomość usytuowana na parterze, z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Odkryj wyjątkowy apartament z widokiem na Szrenicę oraz Wysoki Kamień, który łączy przytulny, nowoczesny design z kolorowymi i wyrazistymi akcentami. To miejsce, gdzie styl spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

985 000 zł108,27 m² 9 097,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 108,27 m2, zlokalizowane w górnej części centrum Szklarskiej Poręby, w pięknej, historycznej kamienicy z 1920 roku. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

949 000 zł59,57 m² 15 930,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Trzypokojowy lokal z dużym tarasem Na sprzedaż oferujemy apartament o powierzchni 59,57 m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku z windą przy ul. Franciszkańskiej w Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Słoneczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

495 000 zł34,48 m² 14 356,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż Apartamenty ( lokal usługowy ) położony w samym centrum Szklarskiej Poręby ul. Słoneczna 8a. Belle View Apartamenty z mini spa. Pełna własność, możliwość wynajmu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 120 000 zł54 m² 20 740,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Główne atuty apartamentu: przestronny jednopoziomowy salon z aneksem kuchennym, dwoma zamykanymi sypialniami oraz balkonem. - w pełni wyposażony w nowoczesne urządzenia, takie jak pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Główne atuty apartamentu Przestronny salon z aneksem kuchennym: nowoczesne urządzenia i rozkładana sofa dwuosobowa tworzą idealne miejsce do relaksu i spotkań. Osobna sypialnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 599 000 zł51 m² 31 583,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Luksusowy - trzypokojowy apartament Trzypokojowy apartament Szklarska Poręba, 300 m od centrum! Odkryj niepowtarzalną nieruchomość w sercu Karkonoszy, gdzie świetna lokalizacja spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 149 000 zł59 m² 19 477,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Główne atuty apartamentu Przestronny salon z aneksem kuchennym: połączony z częścią jadalnianą, wyposażony w nowoczesne urządzenia oraz rozkładaną dwuosobową sofę, idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Willa hegge (czerwona) Bardzo charakterystyczna, czerwona i piękna willa, której patronem jest Rybak - Marynarz. Bardziej wprawne oko odnajdzie na jej korytarzach nawiązanie do strasznych przygód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sudecka

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie ok. 35 m jednopokojowe z aneksem kuchennym i łazienką oraz przedpokojem i niezależnym wejściem. Mieszkanie wyposażone w agd, meble. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 59m2 dodatkowo piwnica ok 30m2 Mieszkanie po remoncie. oieplone. Nowy piec na pelet. Mieszkanie zostalo wyremontowane i przystsowane do wynajmu jako 2 kawalerki. 2 lazinki kuchniani anex.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Szklarska Poręba,dolnośląskie

519 000 zł92 m² 5 615,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Lokal mieszkalny z ogrodem, garażem i ogromnym potencjałem - wyjątkowa oferta w Szklarskiej Porębie Niepowtarzalny klimat, przestrzeń, której próżno szukać w nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

520 000 zł84 m² 6 226,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Przestronny lokal mieszkalny w sercu Szklarskiej Poręby - idealny dla rodzin i inwestorów Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny w doskonałej lokalizacji, otoczony zielenią i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szklarska Poręba,dolnośląskie

489 000 zł36 m² 13 716,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokal o statusie mieszkalnym Na sprzedaż komfortowy lokal zlokalizowany w spokojnej części Szklarskiej Poręby, przy ulicy Wlastimil Hofman - miejscu oddalonym od turystycznego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Pokoju

Szklarska Poręba,dolnośląskie

390 000 zł64 m² 6 074,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy Prezentowany lokal to przestronne mieszkanie łączące klimat historycznej zabudowy z funkcjonalnym układem, dające ogromne możliwości zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

379 000 zł59 m² 6 471,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż lokal mieszkalny z ogródkiem Na sprzedaż przestronny i klimatyczny lokal mieszkalny o powierzchni 49,65 m , położony na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Szklarska Poręba,dolnośląskie

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: jednopoziomowy apartament numer 8 z oddzielną sypialnią, salonem i aneksem kuchennym Willa urnes, biała, resort Norweska Dolina, szklarska Poręba Marzysz o luksusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kopernika

Szklarska Poręba,dolnośląskie

780 000 zł58 m² 13 448,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Luksus, komfort, świetna lokalizacja i unikalna architektura. Na sprzedaż: wyjątkowy dwupoziomowy apartament z garażem w willi Torpo na terenie wyróżniającego się architektonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Pokoju

Szklarska Poręba,dolnośląskie

415 000 zł64 m² 6 464,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz o własnym miejscu w górach do życia, wypoczynku lub jako inwestycja, ta oferta jest dla Ciebie. - powierzchnia: 64,20 m - Dodatkowo: prywatny ogródek - Lokalizacja: szklarska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jeleniogórska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

495 044 zł51 m² 9 642,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowoczesna inwestycja w sercu Sudetów Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe apartamenty zlokalizowane w Wojcieszycach, u podnóża Gór Izerskich i Karkonoszy. To kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

600 000 zł41 m² 14 634,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament wśród gór Szklarska Poręba Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 41 m z przestronnym balkonem ok. 7 m , położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

499 000 zł39 m² 12 860,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne i gustownie wykończone mieszkanie 2 pokojowe, posadowione na wysokim parterze w bloku w Szklarskiej Porębie. Na powierzchnię 39m2 składają się: słoneczny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

349 000 zł57 m² 6 112,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie z widokiem na góry - Szklarska Poręba Dolna Mieszkanie w solidnej, przedwojennej kamienicy 1930. - parametry nieruchomości Metraż: 57,10 m Liczba pokoi: 3 (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

600 000 zł52 m² 11 634,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: jednopoziomowy apartament z dwiema oddzielnymi sypialniami oraz trzecim salonem z aneksem kuchennym, częścią śniadaniową, tarasami i widokiem na Karkonosze baśniowa Norweska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

850 000 zł62 m² 13 687,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: dwupoziomowy apartament z dwoma tarasami i widokiem na Karkonosze Norweska Dolina, szklarska Poręba Szukasz przestrzeni, która oferuje więcej niż standardowy apartament? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Szklarska Poręba,dolnośląskie

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 399 000 zł78 m² 17 935,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: dwupoziomowy apartament 11 z trzema tarasami i panoramicznym widokiem na Karkonosze Willa urnes, resort Norweska Dolina, szklarska Poręba Marzysz o luksusowym apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

430 000 zł59 m² 7 288,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie 59 m podzielone na dwa niezależne lokale Powierzchnia: 59 m Podział: 2 lokale po 28 m każdy Każdy lokal posiada: oddzielne wejście z bezpośrednim wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

650 000 zł58 m² 11 178 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: dwupoziomowy apartament w Norweskiej Dolinie Szklarska Poręba Szukasz wyjątkowego miejsca w sercu Karkonoszy, gdzie możesz korzystać z basenu, strefy wellness, restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

640 000 zł120 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość o pow. całk 120m2. Dwa lokale na jednej księdze parter oraz piętro. Wejście z niezależnej klatki schodowej. Parter to kuchnia, pokój, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szklarska Poręba,dolnośląskie

470 000 zł105 m² 4 463,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zakupu mieszkania z rynku wtórnego o powierzchni łącznej 105,3 m2 w Szklarskiej Porębie przy ul. 11 Listopada. Mieszkanie dla klienta z pomysłem na własną aranżację,.