dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Szklarska Poręba - Oferty sprzedaży i najmu

225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

225 ogłoszeń

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

388 680 zł32,39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M&b Fechner oferuje Państwu apartament wakacyjny położony w atrakcyjnej części Szklarskiej Poręby. Apartament o powierzchni 32,39m2 + balkon znajduje się na 1 piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

650 000 zł42 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szklarska Poręba - apartament z widokiem na góry | Biała Dolina, ul. Szklana 6 Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najpiękniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Szklarska Poręba,dolnośląskie

750 000 zł48,20 m² 15 560,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży luksusowy apartament o powierzchni 48,2 m , umożliwiający wygodne zakwaterowanie do 4 osób. Lokal znajduje się na parterze budynku urnes (biały budynek),położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości mały domek polecają bardzo atrakcyjna ofertę Wyjątkowe mieszkanie w centrum Szklarskiej Poręby idealne pod inwestycję lub jako baza wypadowa w góry! Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 100 000 zł42,86 m² 25 664,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament premium w Szklarskiej Porębie - gotowy do zamieszkania lub inwestycji! Biuro Nieruchomości Aplauz ma przyjemność zaprezentować elegancki apartament o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Dolna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

810 000 zł40,44 m² 20 029,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż luksusowy, klimatyzowany 2 pokojowy apartament z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Karkonoszy. Lokalizacja: apartament położony w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

942 880 zł58,93 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament Z przepięknym widokiem na góry I jaccuzi Oferuję Państwu do zakupu piękny apartament położony na II piętrze w budynku z windą i garażem podziemnym. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Szklarska Poręba,dolnośląskie

415 000 zł91 m² 4 560,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Dwa mieszkania na jednej księdze wieczystej Wyobraź sobie miejsce, które łączy w sobie wygodę codziennego życia z potencjałem inwestycyjnym. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Szklarska Poręba,dolnośląskie

675 000 zł120,90 m² 5 583,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Narożny segment z widokiem na Karkonosze - przestrzeń, prywatność i potencjał inwestycyjny W ofercie sprzedaży znajduje się lokal mieszkalny o powierzchni niespełna 121 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł46,29 m² 13 177,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Poszukujesz nieruchomości z dużą wartością inwestycyjną? Zacisznego kąta, gdzie możesz odpocząć od codziennych problemów? Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Szosa Czeska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

599 000 zł42,90 m² 13 962,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowy apartament położony na I piętrze odrestaurowanego zabytkowego budynku Willa Józefina w Szklarskiej Porębie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

770 000 zł66,80 m² 11 526,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dwupoziomowy lokal przy samym wyciągu Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w inwestycji lola - jedynym budynku zlokalizowanym bezpośrednio przy wyciągu Ski Arena Szrenica. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

520 000 zł30,95 m² 16 801,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości "mały Domek" prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w malowniczej Szklarskiej Porębie. Apartament położony jest na parterze jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 299 000 zł61,40 m² 21 156,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu jeden z najbardziej reprezentacyjnych apartamentów dostępnych w sprzedaży w Szklarskiej Porębie. Lokal usytuowany jest na ostatnim, czyli 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Odkryj wyjątkowy apartament z widokiem na Szrenicę oraz Wysoki Kamień, który łączy przytulny, nowoczesny design z kolorowymi i wyrazistymi akcentami. To miejsce, gdzie styl spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

985 000 zł108,27 m² 9 097,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 108,27 m2, zlokalizowane w górnej części centrum Szklarskiej Poręby, w pięknej, historycznej kamienicy z 1920 roku. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

999 000 zł122 m² 8 188,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Premium oferuje Państwu mieszkanie o pow. 122m2 podzielone na 3 niezależne apartamenty. Wszystkie wynajmowane obecnie na Bookingu z oceną 9,2 Idealna lokalizacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaoferować Państwu nowoczesny dom wolno stojący wybudowany w charakterystycznej sudeckiej architekturze na wolno stojącej działce w Szklarskiej Porębie. Budynek: wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

999 000 zł65,04 m² 15 359,78 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż! Apartament z miejscem parkingowym pod budynkiem! Szklarska Poręba! Powierzchnia: 65,04 m Cena: 999 000 zł Na sprzedaż komfortowy apartament zlokalizowany w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z aneksem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

649 000 zł60,22 m² 10 777,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2012

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność - dostępna tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością zaprasza na prezentację wyjątkowego apartamentu z pięknym widokiem na góry, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

380 000 zł19,86 m² 19 133,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 19,86 mkw. apartament składa się z pokoju oraz łazienki wyposażenie w cenie lokalu miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

590 000 zł30,31 m² 19 465,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny 2-pokojowy apartament z balkonem i widokiem na góry | Szklarska Poręba Biała Dolina Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy o powierzchni 30,31.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Wolności

Szklarska Poręba,dolnośląskie

520 000 zł34,87 m² 14 912,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż pięknie położny apartamernt z południową wystawą z bajecznym widokiem na Karkonosze. Wprost z okien rozpościera się widok na majestatyczną Szrenicę i Halę.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

579 000 zł55,61 m² 10 411,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowy lokal z komórką i mp Zamieszkaj lub zainwestuj w miejscu, które tętni życiem przez cały rok - w samym sercu Karkonoszy, w urokliwej Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

949 000 zł59,57 m² 15 930,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Trzypokojowy lokal z dużym tarasem Na sprzedaż oferujemy apartament o powierzchni 59,57 m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku z windą przy ul. Franciszkańskiej w Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Szklarska Poręba,dolnośląskie

398 000 zł51,50 m² 7 728,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Mieszkanie położone w centrum Szklarskiej Poręby tuż przy Informacji Turystycznej. Lokalizacja: centrum Szklarskiej Poręby ul. Jedności Narodowej w bliskiej odległości od Stacji Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrodzenia

Szklarska Poręba,dolnośląskie

440 000 zł37 m² 11 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Szklarska Poręba, ul. Odrodzenia | 2 pokoje | po kapitalnym remoncie Serafin Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

550 000 zł106 m² 5 188,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie z ogromnym potencjałem, w przedwojennej kamienicy Wyobraź sobie miejsce, które daje nieskończoną liczbę możliwości. Miejsce, w którym możesz stworzyć swoją przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Szklarska Poręba,dolnośląskie

749 000 zł45,69 m² 16 393,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Apartament "fit" w Szklarskiej Porębie :) Pierwsze co nas wyróżnia to przepiękny widok na całą panoramę Karkonoszy :) Malownicze łąki, lasy.