Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba, dolnośląskie

  • 505 000 zł
  • 35,26 m²
  • 14 322,18 zł/m²

Zdjęcie

Iwona Wróblewska

Skontaktuj się

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba, dolnośląskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

505 000 zł

35,26 m²

14 322,18 zł/m²

Mieszkanie Szklarska Poręba

Zaktualizowane: 8 maja 2026

505 000 zł 35,26 m² 14 322,18 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2023
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2023

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 505 000 zł (14 322,18 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 35,26 m², 2 pokoje
  • Budynek: rok budowy: 2023
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Odkryj wyjątkową okazję - nowoczesny, dochodowy apartament w samym sercu miasta, tuż przy Karkonoskim Parku Narodowym! Ta elegancka nieruchomość o powierzchni 35,26 m² to połączenie komfortu, funkcjonalności i niezwykłych walorów widokowych.

Zapewnij sobie relaks na południowym balkonie, skąd rozciąga się malowniczy widok na las i szumiący strumień - idealne miejsce na poranną kawę czy wieczorny odpoczynek. (...)

Agent

Iwona Wróblewska

606 405...

606 405 109

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Iwona Wróblewska

606 405...

606 405 109

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK