Apartament, ul. Kołłątaja

Kołłątaja, Szklarska Poręba, dolnośląskie

  • 574 000 zł
  • 35,23 m²
  • 16 292,93 zł/m²

Zdjęcie

REMAX Speedway I...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Kołłątaja

Kołłątaja, Szklarska Poręba, dolnośląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

574 000 zł

35,23 m²

16 292,93 zł/m²

Apartament, ul. Kołłątaja

Zaktualizowane: 13 maja 2026

574 000 zł 35,23 m² 16 292,93 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2012
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2012

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 574 000 zł (16 292,93 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: inna
  • Charakterystyka mieszkania: 35,23 m², 2 pokoje
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2012
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Czynsz: 777 zł
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-224/9148/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkowy apartament, położony w nowoczesnym kompleksie Crystal Resort, przy ul. Kołłątaja w Szklarskiej Porębie jednej z najpopularniejszych i najbardziej klimatycznych miejscowości górskich w Polsce.
Powierzchnia apartamentu to 35,23 m² + balkon 4,45 m², obecnie nie objęty umową najmu. (...)

Agent

REMAX Speedway II

536 799...

536 799 115

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

REMAX Speedway II

536 799...

536 799 115

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

REMAX Speedway II

Zostaw telefon, oddzwonimy