Apartament, ul. Kilińskiego

Kilińskiego, Szklarska Poręba, dolnośląskie

  • 575 000 zł
  • 35,63 m²
  • 16 138,09 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Aksam...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Kilińskiego

Kilińskiego, Szklarska Poręba, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

575 000 zł

35,63 m²

16 138,09 zł/m²

Apartament, ul. Kilińskiego

Zaktualizowane: 19 maja 2026

575 000 zł 35,63 m² 16 138,09 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2023
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2023

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 575 000 zł (16 138,09 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 35,63 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2023
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (5,53 m²)
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PLATINUM ADULTS | apartament inwestycyjny 35,63 m² | Szklarska Poręba
Na sprzedaż apartament inwestycyjny położony w części PLATINUM ADULTS w Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie.
PLATINUM ADULTS to wydzielona część hotelowa przeznaczona wyłącznie dla Gości 18+. (...)

Agent

Małgorzata Aksamit

530 068...

530 068 163

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Aksamit

530 068...

530 068 163

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości