Apartament
Szklarska Poręba, dolnośląskie
- 890 000 zł
- 82,88 m²
- 10 738,42 zł/m²
Małgorzata Szyma...
Skontaktuj się
Apartament
Szklarska Poręba, dolnośląskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Apartament
Zaktualizowane: 7 maja 2026
890 000 zł 82,88 m² 10 738,42 zł/m²
3/3
4
2018
tak
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2018Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 890 000 zł (10 738,42 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 82,88 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2018
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednostronne, dwupoziomowe, poddasze
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: GOLD HOUSE NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 134150732
Lokalizacja
- Adres: Szklarska Poręba, karkonoski, dolnośląskie
- Otoczenie: tereny zielone i rekreacyjne, góry
- cicho
Opis nieruchomości
APARTAMENT NA 8 OSÓB
Przedstawiamy Państwu przestronny, słoneczny apartament, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Ta wyjątkowa nieruchomość dwupoziomowa, usytuowana na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, blisko hotelu oferuje komfort i funkcjonalność w jednym.
Na pierwszym poziomie znajdą Państwo dużą, jasną przestrzeń salonu z aneksem kuchennym, idealnym do codziennych spotkań i relaksu. (...)