Ogłoszenie archiwalne

Mikrokawalerka Szklarska Poręba

Szklarska Poręba, dolnośląskie

  • 246 620 zł
  • 20,90 m²
  • 11 800 zł/m²

Mikrokawalerka Szklarska Poręba

Szklarska Poręba, dolnośląskie

zaktualizowane:
25 marca 2022

246 620 zł

20,90 m²

11 800 zł/m²

Mikrokawalerka Szklarska Poręba

Zaktualizowane: 25 marca 2022

246 620 zł 20,90 m² 11 800 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mikrokawalerka na sprzedaż
  • Cena: 246 620 zł (11 800 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 20,90 m², 1 pokój; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: drewniane
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (6 m²)
  • Czynsz: 355 zł
  • Media: ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszamy na stronę internetową ApartInvestNieruchomosci, gdzie znajdziecie Państwo oferty sprzedaży nieruchomości wyłącznie z Szklarskiej Poręby.

Apartamenty Złoty Horyzont to realizowana inwestycja apartamentowa w Szklarskiej Porębie wśród najlepszych szlaków turystycznych na Dolnym Śląsku.

Położenie inwestycji bardzo dobrze postrzegane jest wśród Turystów tłumnie odwiedzających Szklarską Porębę, chętnie wynajmujących apartamenty przez większość roku. (...)

Kontakt

Agent

Mateusz Mierzejewski

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mateusz Mierzejewski

Pełna oferta agenta