dowolna

Apartamenty Szklarska Poręba - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

216 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

669 760 zł58,24 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

507 068 zł34,65 m² 14 634 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szklarska Poręba to jedna z najpopularniejszych górskich miejscowości w Polsce. Co roku ściąga tu rzesze turystów spragnionych wypoczynku, widoków, przestrzeni, słońca, wiatru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

792 006 zł54,66 m² 14 489,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukacie Państwo apartamentu w najlepszej lokalizacji w Szklarskiej Porębie to z pewnością ul. Słoneczna jest tym adresem! Budynek oddany do użytkowania. Faktura vat 23% -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

729 581 zł46,42 m² 15 716,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukacie Państwo apartamentu w najlepszej lokalizacji w Szklarskiej Porębie to z pewnością ul. Słoneczna jest tym adresem! Faktura vat 23% - możliwość odliczenia vat dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

950 000 zł64,29 m² 14 776,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyposażony apartament w wysokim standardzie - Szklarska Poręba Cena brutto: 950 000 zł | Bez pcc | Bez prowizji Biuro Nieruchomości Perfect - oferta z rynku pierwotnego Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

356 155 zł37,49 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Szosa Czeska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

629 000 zł51,30 m² 12 261,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wygoda, komfort oraz bezpieczeństwo to atuty tej oferty. Apartament w Szklarskiej Porębie zlokalizowany są przy ulicy Szosa Czeska. Jest to malowniczo położone miasto na pograniczu gór Izerskich.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 5-pokojowy, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 211 760 zł102 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Inwestycyjny Apartament w Szklarskiej Porębie Twoja Szansa na Zysk i Wypoczynek Powierzchnia: 102 m | Liczba pokoi: 5 | Cena: 1 211 760,00 zł brutto (faktura - zawiera vat 8%) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Turystyczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

541 751 zł37,02 m² 14 634 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja w Perłową Przystań Twój Klucz do Zyskownej Przyszłości! dostępne lokale (I etap inwestycji, zakończenie zaplanowane jest W II kwartale 2026 r.) Jeśli szukasz inwestycji, która.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szosa Czeska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

650 000 zł47 m² 13 829,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu z balkonem w zabytkowej Willi Józefina w Szklarskiej Porębie. Z przyjemnością prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Sanatoryjna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 791 406 zł76,23 m² 23 500,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękny Apartament z Widokiem na Góry - Zobacz Film Cena zawiera podatek vat Zobacz Film Szukasz nietuzinkowego, luksusowego , pięknego Apartamentu z widokiem na pasmo Karkonoszy ?.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 120 000 zł54 m² 20 740,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Główne atuty apartamentu: przestronny jednopoziomowy salon z aneksem kuchennym, dwoma zamykanymi sypialniami oraz balkonem. - w pełni wyposażony w nowoczesne urządzenia, takie jak pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Główne atuty apartamentu Przestronny salon z aneksem kuchennym: nowoczesne urządzenia i rozkładana sofa dwuosobowa tworzą idealne miejsce do relaksu i spotkań. Osobna sypialnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

850 000 zł36 m² 23 709,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Centrum Szklarskiej Poręby | 35,85 m | Balkon z widokiem | Winda | Miejsce postojowe Zapraszam Cię na prezentację eleganckiego i w pełni wyposażonego apartamentu o powierzchni 35,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 149 000 zł59 m² 19 477,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Główne atuty apartamentu Przestronny salon z aneksem kuchennym: połączony z częścią jadalnianą, wyposażony w nowoczesne urządzenia oraz rozkładaną dwuosobową sofę, idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

567 450 zł44 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż apartament, w nowoczesnym budynku w Szklarskiej Porębie- ul. Górna. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

790 000 zł45 m² 17 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament z widokiem na panoramę Karkonoszy Są miejsca, które od pierwszej chwili budzą zachwyt - i to jest jedno z nich. Apartament położony w malowniczej części Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Willa hegge (czerwona) Bardzo charakterystyczna, czerwona i piękna willa, której patronem jest Rybak - Marynarz. Bardziej wprawne oko odnajdzie na jej korytarzach nawiązanie do strasznych przygód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

500 607 zł32 m² 15 614,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

639 000 zł43 m² 14 916 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament w Villa Mountain View Wyobraź sobie miejsce, które daje Ci pełną swobodę decyzji - zarówno pod kątem stylu, jak i sposobu wykorzystania. W jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończony lokal o statusie mieszkalnym Na sprzedaż wyjątkowy apartament w inwestycji Żeromskiego 15 , położonej w malowniczej części Szklarskiej Poręby - Białej Dolinie. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

589 000 zł45 m² 13 194,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Pilnie sprzedam! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w nowoczesnym kompleksie inwestycji Sun & Snow w Szklarskiej Porębie. Sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

344 198 zł30 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja z widokiem na Izery i Karkonosze Położona w jednej z najbardziej malowniczych części Szklarskiej Poręby , to propozycja dla osób ceniących spokój, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

368 730 zł43 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

906 277 zł51 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Luksusowe Apartamenty w sercu Karkonoszy Zainwestuj w niezależne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych górskich miejscowości w Polsce. Nowoczesne apartamenty przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

700 248 zł39 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

344 908 zł37 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

417 335 zł44 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

560 595 zł53 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

443 560 zł34 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty na własność bez konieczności podpisywania długoletnich umów operatorskich. Spektakularny widok! szrenica - hala szrenicka - nartostrada śnieżynka, lolobrygida wprost z salonu. Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

599 000 zł41 m² 14 503,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament o powierzchni 41,30 m2, położony na parterze budynku z 2021 roku, w cichej i zielonej części Szklarskiej Poręby przy ul. Górnej. Idealny jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

629 000 zł53 m² 11 867,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj pragnie przedstawić Państwu apartament dwupokojowy, posadowiony na parterze klimatycznej Willi Józefina znajdujący się w Szklarskiej Porębie. Lokal o powierzchni 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

850 000 zł56 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzyp okojowy apartament z klimatyzacją Apartament położony w kameralnym kompleksie budynków w Szklarskiej Porębie to propozycja dla osób, które szukają połączenia nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

690 000 zł60 m² 11 458 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2012

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność - dostępna tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością zaprasza na prezentację wyjątkowego apartamentu z pięknym widokiem na góry, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Szklarska Poręba,dolnośląskie

950 000 zł55 m² 17 389,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje Państwo lokal mieszkalny do sprzedaży w Szklarskiej Porębie Średniej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

393 645 zł37 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty na własność bez konieczności podpisywania długoletnich umów operatorskich. Piękne widoki, natura i blisko centrum Szklarskiej Poręby! Atrakcyjne apartamenty w różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

380 000 zł32 m² 11 721,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Proponuję do sprzedania dwu pokojowy apartament o powierzchni 32,42 m2 lokal położony jest na II piętrze nowego budynku. Z balkonu widok na Karkonosze. Ze względu na lokalizację oferta ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

849 000 zł56 m² 15 160,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowy, gotowy lokal z klimatyzacją Pewne miejsca już od pierwszego spojrzenia dają poczucie harmonii , światła i dobrze zaprojektowanej przestrzeni. Ten apartament w Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

290 400 zł26 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentów w nowo powstającej inwestycji w Szklarskiej Porębie Projekt przewiduje 4 nowoczesne czterokondygnacyjne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Osiedle Podgórze

Szklarska Poręba,dolnośląskie

350 000 zł26 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompaktowy lokal dwupokojowy Prezentowany lokal to propozycja dla osób, które szukają kompaktowej, funkcjonalnej przestrzeni w górach, a jednocześnie oczekują wysokiego potencjału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Szklarska Poręba,dolnośląskie

280 000 zł27 m² 10 335,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealna baza wypadowa blisko szlaków Na sprzedaż lokal apartamentowy o powierzchni 27 m2 , położony na parterze nowo powstającego budynku przy ul. Osiedle Podgórze w Szklarskiej Porębie.