dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Szklarska Poręba - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

598 200 zł80 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie dwupoziomowe, posadowione w budynku wielorodzinnym po remoncie kapitalnym na drugim piętrze o powierzchni 79,76 m 2. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

640 000 zł120 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość o pow. całk 120m2. Dwa lokale na jednej księdze parter oraz piętro. Wejście z niezależnej klatki schodowej. Parter to kuchnia, pokój, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szklarska Poręba,dolnośląskie

470 000 zł105 m² 4 463,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zakupu mieszkania z rynku wtórnego o powierzchni łącznej 105,3 m2 w Szklarskiej Porębie przy ul. 11 Listopada. Mieszkanie dla klienta z pomysłem na własną aranżację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dolna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

765 000 zł37 m² 20 559 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w Green Park Resort o powierzchni 37 m2, znajdujący się na 3 kondygnacji. Przypisane jest do niego miejsce parkingowe w cenie 35 tys zł. Apartament w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 106 641 zł76 m² 14 501,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralna inwestycja domów dwulokalowych Inwestycja przy ul. 1-go Maja, to kameralne miejsce stworzone z pasji , wizji i chęci wniesienia czegoś unikalnego do architektury Szklarskiej Poręby. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 138 104 zł78 m² 14 501,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 110 410 zł77 m² 14 501,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

595 000 zł59 m² 10 162,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowy apartament w Cristal Resort - wyjątkowy komfort i inwestycja bez kompromisów Położony na ostatniej kondygnacji aparthotelu Cristal Resort , ten dwupoziomowy apartament to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

410 500 zł42 m² 9 695,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowy apartament w kompleksie z basenami Przedmiotem sprzedaży jest ponad 42 metrowy apartament w kompleksie Green Park Resort. Lokal położony na trzecim piętrze , składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

640 000 zł45 m² 14 181,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w Szklarskiej Porębie, górna - doskonała inwestycja pod najem krótkoterminowy! Odkryj swoje miejsce w sercu gór, idealne na odpoczynek i inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

520 000 zł92 m² 5 625,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Lokal mieszkalny z ogrodem, garażem i ogromnym potencjałem - wyjątkowa oferta w Szklarskiej Porębie Niepowtarzalny klimat, przestrzeń, której próżno szukać w nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

659 000 zł59 m² 11 255,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 1 Maja

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 095 185 zł76 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja domów dwulokalowych - unikalny projekt w sercu Szklarskiej Poręby Położona w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Szklarskiej Poręby , inwestycja przy ul. 1-go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 1 Maja

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 161 160 zł80 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 1 Maja

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 100 115 zł76 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 095 185 zł76 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 161 160 zł80 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 100 115 zł76 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

520 000 zł40 m² 13 131,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament na 3 piętrze z balkonem położony w Szklarskie Porębie w budynku z windą. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 200 000 zł200 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Wszystkim pośrednikom dziekujemy! oferta jest bezpośrednia! Sprzedajemy połowę willi poniemieckiej z ogrodem. Mieszkanie ma dwa poziomy i prawie 200 m2. Jest po gruntownym remoncie wszystko jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 110 410 zł77 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 138 105 zł78 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dolna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

478 500 zł42 m² 11 301,40 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 106 640 zł76 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

840 000 zł80 m² 10 464,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania piękny apartament w Szklarskiej Porębie. W skład apartamentu o powierzchni 88,27 m2 wchodzi: poziom 1: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sudecka

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezależne, umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z odrębnym wejściem z: 2 łazienkami, kuchnią, spiżarnią z pralką, piwniczką przy wejściu na rowery, grill itp. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

710 000 zł44 m² 16 067 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przekonaj się, jak luksusowo możesz spędzić czas w Szklarskiej Porębie! Prezentujemy Państwu apartament, zlokalizowany w centrum Szklarskiej Poręby o powierzchni 44,19mkw. , który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

775 656 zł58 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Niepowtarzalna lokalizacja z widokiem na Karkonosze i Izery Budynek A budowa zakończona,B i C w trakcie. Projekt ski & sky resort zlokalizowany jest w najbardziej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

899 000 zł100 m² 8 974,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Dwa apartamenty w jednej nieruchomości Nieruchomość przebudowana od podstaw w 2017 roku, zlokalizowana w centrum Szklarskiej Poręby. Na wyciągnięcie ręki restauracje, sklepy, górska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 11 Listopada

Szklarska Poręba,dolnośląskie

585 000 zł105 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1890

Duże mieszkanie w Dolinie Szczęścia Przedmiotem oferty jest duże mieszkanie o powierzchni całkowitej ponad 100 m2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi. Budynek całkowicie zrewitalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Osiedle Podgórze

Szklarska Poręba,dolnośląskie

695 000 zł70 m² 9 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament w Szklarskiej Porębie, w malowniczej lokalizacji, w sąsiedztwie kompleksu leśnego, szlaków turystycznych m.in. na Wysoki Kamień oraz tras rowerowych i biegowych. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Szklarska Poręba,dolnośląskie

452 683 zł35 m² 12 817 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu kameralną inwestycję, łączącą nowoczesne budownictwo z tradycyjnym górskim klimatem. Zlokalizowana w zielonej, cichej okolicy Szklarskiej Poręby z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

409 000 zł31 m² 13 042,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament 300m od wyciągu Ski Arena Szrenica Inwestycja składa się z 3 budynków zlokalizowanych przy głównej drodze do kompleksu narciarskiego. Nowoczesna architektura budynków, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrońców Pokoju

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 199 000 zł220 m² 9 995,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1975

Dom z przepięknym widokiem na góry Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny , położony na granicy centrum miasta i Doliny Szczęścia , z bajecznym widokiem na Karkonosze. W przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kołłątaja

Szklarska Poręba,dolnośląskie

750 000 zł67 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Skorzystaj z doskonałej inwestycji i kup Apartament Superior - zaprojektowany z myślą o wymagających w cristal resort w Szklarskiej Porębie - Cena apartamentu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 199 000 zł220 m² 9 995,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta zarezerwowana W trakcie sprzedaży Dwupoziomowy apartament w Białej Dolinie Nieruchomość zlokalizowana w cichej, spokojnej i najbardziej widokowej części Szklarskiej Poręby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 500 000 zł62 m² 24 135,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania piękny apartament w Szklarskiej Porębie - Norweska Dolina. W skład apartamentu wchodzi: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 200 000 zł220 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

835 000 zł80 m² 10 402,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu M4 dwupoziomowe na drugim piętrze apartamentowcu z windą w Szklarskiej Porębie Górnej. Powierzchnia użytkowa apartamentu wynosi 80,27 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Osiedle Podgórze

Szklarska Poręba,dolnośląskie

600 000 zł70 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowy apartament w Białej Dolinie Nieruchomość zlokalizowana w cichej, spokojnej i najbardziej widokowej części Szklarskiej Poręby. Przepiękny widok, liczne szlaki turystyki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij