dowolna

Mieszkania w kamienicy Szklarska Poręba - Lista aktualnych ogłoszeń

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

352 500 zł52 m² 6 778,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na I piętrze w kamieniczce przy ul. Górnej w Szklarskiej Porębie. Atuty tego mieszkania! - oszczędność czasu na remont - przekazanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko u Nas nie szukaj dalej:) Dowiedz się, jak komfortowo możesz mieszkać w Szklarskiej Porębie! Prezentujemy Państwu piękny 2-pokojowy apartament z ogródkiem, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

419 000 zł59,90 m² 6 994,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie | centrum Szklarskiej Poręby | 200 m od deptaka | dwa ogródki Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Szklarska Poręba,dolnośląskie

565 001 zł36,21 m² 15 603,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1889

Atrakcyjne mieszkanie w sercu Szklarskiej Poręby - ul. Jedności Narodowej. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa inwestycja pod wynajem krótkoterminowy. Lokal po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

420 000 zł46,50 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie 46,5 m | 2 pokoje | centrum miasta | gotowe do wprowadzenia | przy strumyku Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na 1. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

355 000 zł34,30 m² 10 349,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie 34,3 m | użytkowa ok. 45 m | centrum miasta | bezczynszowe | po remoncie Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 34,3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

450 000 zł44 m² 10 227,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 44 m | 1. piętro | centrum Szklarskiej Poręby Górnej | widok na góry | po generalnym remoncie Oferuję na sprzedaż eleganckie i w pełni wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

999 000 zł122 m² 8 188,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Premium oferuje Państwu mieszkanie o pow. 122m2 podzielone na 3 niezależne apartamenty. Wszystkie wynajmowane obecnie na Bookingu z oceną 9,2 Idealna lokalizacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 220 000 zł129 m² 9 457,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania gotowy biznes inwestycyjny, w postaci dwóch mieszkań zlokalizowanych w samym Centrum Szklarskiej Poręby. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szklarska Poręba,dolnośląskie

585 001 zł39,01 m² 14 996,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1889

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39,00 m2, położone w zadbanej kamienicy z 1889 roku przy ul. Jedności Narodowej - ścisłe centrum Szklarskiej Poręby. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

565 000 zł43 m² 13 139,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy i słoneczny apartament w ścisłym centrum Szklarskiej Poręby. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia. Mieszkanie jest wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Szklarska Poręba,dolnośląskie

398 000 zł51,50 m² 7 728,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 51,5 m2, położone w samym centrum Szklarskiej Poręby, tuż przy Urzędzie Miasta. Lokal mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Szklarska Poręba,dolnośląskie

715 000 zł97,43 m² 7 338,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Do sprzedaży absolutnie klimatyczne mieszkanie ( lokal mieszkalny ) położony na II piętrze w dwu piętrowej odnowionej kamieniczce w centrum Szklarskiej Poręby przy ul. 1 maja. ( róg ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Górnej, które przeszło kapitalny remont. Lokal mieszkalny położony na I piętrze w przedwojennej kamieniczce z spokojnym sąsiedztwem.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 230 000 zł129 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania wyjątkową nieruchomość inwestycyjną składającą się z dwóch niezależnych mieszkań położonych jedno nad drugim, w kamienicy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

480 000 zł58,60 m² 8 191,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie 58,63 m | 3 pokoje | parter | widok na rzekę Kamienną | Szklarska Poręba Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,63 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

275 000 zł50,70 m² 5 424,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 51 m w starej kamienicy - Szklarska Poręba, ul. Potokowa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w urokliwej, przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

565 000 zł42,10 m² 13 420,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowany, umeblowany, atrakcyjny Apartament 2 pokoje - lokal mieszkalny Gotowy do wynajmu na krótki lub długi termin. Fantastyczna lokalizacja - Centrum. Z okna niezapomniany widok na góry oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

470 000 zł49,37 m² 9 519,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Biuro Nieruchomości Dudek proponują Państwu mieszkanie w centrum Szklarskiej Poręby z widokiem na góry. Mieszkanie o powierzchni 49,37 m2 usytuowane na drugim piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Franciszkańska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

495 000 zł98,50 m² 5 025,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze. Biuro Nieruchomości Premium oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze kamienicy w atrakcyjnej lokalizacji Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Szklarska Poręba,dolnośląskie

349 000 zł76,36 m² 4 570,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży ciekawe mieszkanie 2/3 pokojowe, położone na parterze 2 - piętrowej kamienicy z lat 30-tych, w turystycznej i popularnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sudecka

Szklarska Poręba,dolnośląskie

680 000 zł101,13 m² 6 724,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowy produkt inwestycyjny lub Twoja baza w górach Szklarska Poręba, ul. Sudecka Szukasz miejsca z potencjałem inwestycyjnym lub marzysz o własnej bazie wypadowej w sercu Karkonoszy?.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

319 000 zł76,36 m² 4 177,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek proponuje Państwu mieszkanie w zacisznym miejscu Szklarskiej Poręby Dolnej z widokiem na góry. Lokal o powierzchni 57,10 m2 usytuowane na parterze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

585 000 zł48 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy i słoneczny apartament w ścisłym centrum Szklarskiej Poręby. Mieszkanie przeszło generalny remont i jest gotowe do natychmiastowego wprowadzenia. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Szklarska Poręba,dolnośląskie

565 000 zł43,10 m² 13 109,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronny apartament znajdujący się w zabytkowej i odrestaurowanej kamienicy, która łączy w sobie urok przeszłości z wygodą współczesnego mieszkania w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

319 000 zł57,10 m² 5 586,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie z ogrodem i widokiem na góry | Szklarska Poręba Dolna nowa cena: 319 000 zł Są miejsca, do których chce się wracać. To mieszkanie właśnie takie jest. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

400 000 zł64,20 m² 6 230,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 64,20 m2, zlokalizowane w Szklarskiej Porębie Nieruchomość usytuowana na parterze, z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Szklarska Poręba,dolnośląskie

399 000 zł46,88 m² 8 511,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Wyjątkowe mieszkanie w sercu Szklarskiej Poręby - idealne na wypoczynek lub inwestycję Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w samym centrum Szklarskiej Poręby, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

985 000 zł108,27 m² 9 097,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 108,27 m2, zlokalizowane w górnej części centrum Szklarskiej Poręby, w pięknej, historycznej kamienicy z 1920 roku. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Szklarska Poręba,dolnośląskie

398 000 zł51,50 m² 7 728,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Mieszkanie położone w centrum Szklarskiej Poręby tuż przy Informacji Turystycznej. Lokalizacja: centrum Szklarskiej Poręby ul. Jedności Narodowej w bliskiej odległości od Stacji Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

550 000 zł106 m² 5 188,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie z ogromnym potencjałem, w przedwojennej kamienicy Wyobraź sobie miejsce, które daje nieskończoną liczbę możliwości. Miejsce, w którym możesz stworzyć swoją przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

355 000 zł52 m² 6 826,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Górnej, które przeszło kapitalny remont. Lokal mieszkalny położony na I piętrze w przedwojennej kamieniczce z spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

585 000 zł48 m² 12 111,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości marles przedstawiają Państwu ofertę sprzedaży. Apartament w centrum Szklarskiej Poręby. Mieszkanie przeszło kapitalny remont składa się z : pokój dzienny 12 m2 kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

479 000 zł91 m² 5 263,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Dwa mieszkania na jednej księdze wieczystej Wyobraź sobie miejsce, które łączy w sobie wygodę codziennego życia z potencjałem inwestycyjnym. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

460 000 zł68 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentują Państwu do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe w Szklarskiej Porębie Dolnej. -Atrakcyjna cena za mieszkanie w górach tylko 6700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Szklarska Poręba,dolnośląskie

519 000 zł92 m² 5 615,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Lokal mieszkalny z ogrodem, garażem i ogromnym potencjałem - wyjątkowa oferta w Szklarskiej Porębie Niepowtarzalny klimat, przestrzeń, której próżno szukać w nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Pokoju

Szklarska Poręba,dolnośląskie

390 000 zł64 m² 6 074,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy Prezentowany lokal to przestronne mieszkanie łączące klimat historycznej zabudowy z funkcjonalnym układem, dające ogromne możliwości zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sikorskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

679 000 zł100 m² 6 778,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Dwa niezależne lokale w centrum Szklarskiej Poręby - idealna inwestycja z wysoką stopą zwrotu Położona w samym sercu Szklarskiej Poręby , ta wyjątkowa nieruchomość to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

379 000 zł59 m² 6 471,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż lokal mieszkalny z ogródkiem Na sprzedaż przestronny i klimatyczny lokal mieszkalny o powierzchni 49,65 m , położony na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

355 000 zł52 m² 6 826,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

420 000 zł56 m² 8 939,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 w Szklarskiej Porębie po generalnym remoncie całkowicie umeblowane rozkładowe i słoneczne wymienione wszystkie instalacje ogrzewanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij