dowolna

Mieszkania przy lesie Szklarska Poręba - Anonse sprzedaży i wynajmu

120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 ogłoszeń

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

950 000 zł54,69 m² 17 370,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Główne atuty apartamentu: przestronny salon z aneksem kuchennym: nowoczesne urządzenia i rozkładana sofa dwuosobowa tworzą idealne miejsce do relaksu i spotkań. Osobna sypialnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

461 265 zł43,93 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twój apartament w sercu Szklarskiej Poręby nie pobieramy prowizji od kupującego = O inwestycji: kompleks trzech nowoczesnych budynków: - budynek A - ukończony - Budynek B - planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

810 000 zł53 m² 15 283,02 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "mały Domek" zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, komfortowego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowym apartamentowcu w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

479 570 zł30,94 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Świetna lokalizacja tuż przy Parku Narodowym i Wyciągach na Szrenicę. Apartament w stanie deweloperskim. Cena netto - miejsce postojowe + 28290 brutto. Doskonała wysokość apartamentu - takie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

630 000 zł41,01 m² 15 362,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament o powierzchni 41,01 m2, położony na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2018 roku, w spokojnej i zielonej części Szklarskiej Poręby. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

585 000 zł33 m² 17 727,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

**apartament z widokiem na góry Szklarska Poręba** **cena: 585 000 zł 33 m Taras Miejsce parkingowe w cenie Status mieszkaniowy 8% vat** Szukasz idealnego miejsca na drugi dom w górach.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Szklarska Poręba,dolnośląskie

695 000 zł49,64 m² 14 000,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Super oferta inwestycyjna tylko dla zdecydowanych! Apartament premium z tarasem i dostępem do basenu & Wellness Norweska Dolina | Szklarska Poręba Szukasz nieruchomości w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

769 000 zł52,85 m² 14 550,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu świetny komfortowy dwupokojowy apartament o powierzchni 52.95m2 z tarasem. Usytuowany na drugim piętrze apartamentowca położonego bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy, ul. Oficerska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

536 280 zł40,15 m² 13 356,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nowy apartament w Szklarskiej Porębie! Lokal o powierzchni 40,15 m2 znajduje się na poddaszu i składa się z : - przedpokoju 2,47 m2, - łazienki 4,67.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

467 040 zł38,92 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Proponuję do sprzedania dwupokojowy własnościowy apartament wakacyjny o powierzchni 38,39 m2 lokal położony jest na II piętrze nowego budynku od strony wschodnio południowej. Z balkonu widok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

539 000 zł32 m² 16 843,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 32 m , położonego w nowoczesnym budynku z windą z 2024 roku przy ul. Kilińskiego 17 w Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z aneksem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

450 000 zł32 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Apartament inwestycyjny w sercu kurortu Szklarska Poręba Cena: 450 000 zł pełne wyposażenie w cenie Na sprzedaż apartament własnościowy położony w nowoczesnym budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 070 000 zł60,48 m² 17 691,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: jednopoziomowy apartament w Willi garmo na 3 piętrze z dwiema oddzielnymi sypialniami oraz trzecim salonem z aneksem kuchennym, częścią śniadaniową, tarasami i widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł46,29 m² 13 177,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Poszukujesz nieruchomości z dużą wartością inwestycyjną? Zacisznego kąta, gdzie możesz odpocząć od codziennych problemów? Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 299 000 zł61,40 m² 21 156,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu jeden z najbardziej reprezentacyjnych apartamentów dostępnych w sprzedaży w Szklarskiej Porębie. Lokal usytuowany jest na ostatnim, czyli 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Odkryj wyjątkowy apartament z widokiem na Szrenicę oraz Wysoki Kamień, który łączy przytulny, nowoczesny design z kolorowymi i wyrazistymi akcentami. To miejsce, gdzie styl spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

999 000 zł122 m² 8 188,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Premium oferuje Państwu mieszkanie o pow. 122m2 podzielone na 3 niezależne apartamenty. Wszystkie wynajmowane obecnie na Bookingu z oceną 9,2 Idealna lokalizacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaoferować Państwu nowoczesny dom wolno stojący wybudowany w charakterystycznej sudeckiej architekturze na wolno stojącej działce w Szklarskiej Porębie. Budynek: wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Turystyczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

526 029 zł33,85 m² 15 540 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Spełnij marzenie o apartamencie w górach! Perłowa Przystań to inwestycja premium położona w jednej z najpiękniejszych części Szklarskiej Poręby, przy ulicy Turystycznej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Turystyczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

503 636 zł35,40 m² 14 227 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Perłowa Przystań Luksusowe Apartamenty w Górach Odetchnij od cywilizacji i zadbaj o swoje zdrowie. Przedstawiamy naszą najnowszą inwestycję Perłowa Przystań w Szklarskiej Porębie,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

590 000 zł30,31 m² 19 465,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny 2-pokojowy apartament z balkonem i widokiem na góry | Szklarska Poręba Biała Dolina Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy o powierzchni 30,31.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrodzenia

Szklarska Poręba,dolnośląskie

440 000 zł37 m² 11 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Szklarska Poręba, ul. Odrodzenia | 2 pokoje | po kapitalnym remoncie Serafin Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

580 000 zł28,65 m² 20 244,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Apartament z widokiem na las (lokal usługowy) | Złoty Horyzont | 28,65 m + balkon | 1 piętro | 580 000 zł Na sprzedaż nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. 1 Maja

Szklarska Poręba,dolnośląskie

350 000 zł21 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny apartament o powierzchni 21 m , zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. Lokal składa się z: jasnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

929 000 zł63,54 m² 14 620,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: dwupoziomowy apartament z dwoma tarasami i widokiem na Karkonosze Norweska Dolina, szklarska Poręba Szukasz przestrzeni, która oferuje więcej niż standardowy apartament? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

537 000 zł43,65 m² 12 302,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż apartament, w nowoczesnym budynku w Szklarskiej Porębie- ul. Górna. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

949 000 zł59,50 m² 15 949,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Luksusowy apartament Z widokiem na karkonosze Trzypokojowy apartament z przestronnym tarasem Szklarska Poręba, 300 m od centrum! Odkryj niepowtarzalną nieruchomość w sercu Karkonoszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

550 000 zł72,96 m² 7 538,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestrzeń, komfort i góry - wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie, położone w Szklarskiej Porębie - jednej z najpopularniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

629 006 zł37,02 m² 16 990,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Perłowa Przystań w Szklarskiej Porębie to atrakcyjny projekt deweloperski, idealny dla osób poszukujących nowego mieszkania w malowniczej okolicy. Lokalizacja w sercu Karkonoszy zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

450 000 zł34,71 m² 12 964,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament z tarasem i widokiem na góry | Szklarska Poręba, ul. Górna Wyjątkowa okazja inwestycyjna - atrakcyjna cena, pełne wyposażenie, miejsca w garażu podziemnym! ważne: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

590 000 zł41 m² 14 390,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 42,91 m , usytuowany na drugim piętrze nowoczesnego budynku w zacisznej części Szklarskiej Poręby. Z okien roztacza się piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Turystyczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

559 338 zł37,19 m² 15 040 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję w Szklarskiej Porębie - perłowa przystań Apartamenty z pięknym widokiem na nowo powstającym kameralnym osiedlu. Jest to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

620 000 zł40,07 m² 15 472,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szklarska Poręba 2 pokoje 40 m ogródek parking Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 40 m położone na parterze w spokojnej części miasta Szklarska Poręba. Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Szosa Czeska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

629 000 zł51,30 m² 12 261,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wygoda, komfort oraz bezpieczeństwo to atuty tej oferty. Apartament w Szklarskiej Porębie zlokalizowany są przy ulicy Szosa Czeska. Jest to malowniczo położone miasto na pograniczu gór Izerskich.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 5-pokojowy, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 211 760 zł102 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Inwestycyjny Apartament w Szklarskiej Porębie Twoja Szansa na Zysk i Wypoczynek Powierzchnia: 102 m | Liczba pokoi: 5 | Cena: 1 211 760,00 zł brutto (faktura - zawiera vat 8%) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Turystyczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

541 751 zł37,02 m² 14 634 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja w Perłową Przystań Twój Klucz do Zyskownej Przyszłości! dostępne lokale (I etap inwestycji, zakończenie zaplanowane jest W II kwartale 2026 r.) Jeśli szukasz inwestycji, która.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szosa Czeska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

650 000 zł47 m² 13 829,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu z balkonem w zabytkowej Willi Józefina w Szklarskiej Porębie. Z przyjemnością prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Sanatoryjna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 791 406 zł76,23 m² 23 500,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękny Apartament z Widokiem na Góry - Zobacz Film Cena zawiera podatek vat Zobacz Film Szukasz nietuzinkowego, luksusowego , pięknego Apartamentu z widokiem na pasmo Karkonoszy ?.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 120 000 zł54 m² 20 740,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Główne atuty apartamentu: przestronny jednopoziomowy salon z aneksem kuchennym, dwoma zamykanymi sypialniami oraz balkonem. - w pełni wyposażony w nowoczesne urządzenia, takie jak pralka,.