dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Szklarska Poręba - Oferty sprzedaży i najmu

225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

225 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

690 000 zł38 m² 18 302,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Lepszej lokalizacji nie ma! Do sprzedaży kameralny apartament znajdujący się na parterze nowego budynku z recepcją Lokal jednopokojowy o powierzchni 37,80 m2 posiada funkconalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

382 950 zł33 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Goldhouse oferuje do sprzedaży słoneczny apartament z balkonem o powierzchni 33,30 m2 Lokal mieści się na 3 piętrze budynku od strony południowej Mino niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

850 000 zł47 m² 17 951,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse oferuje do sprzedaży komfortowy lokal dwupokojowy o pow 47,35m2 w skład którego wchodzi salon z balkonem oraz z aneksem kuchennym , sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

669 460 zł61 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruhomości Goldhouse oferuje do sprzedaży apartament o powierzchni 60,86 m2 z dwoma balkonami Znajduje się w nowobudowanej inwestycji skłądającej się z czterech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

500 000 zł31 m² 16 388,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokal mieszkalny znajdujący się w nowym kompleksie, na który skadają się trzy budynki z windą i garażami podziemnymi,.Teren ogrodzony wjazd zabezpieczony szlabanem Wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

470 000 zł37 m² 12 827,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szklarska poręba apartament Oferuję Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Szklarskiej Porębie w doskonałej lokalizacji z bezpośrednim dostępem do górskich szlaków pieszych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

980 000 zł209 m² 4 690,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Witam! Na sprzedaż posiadam lokale mieszkalne załączone na obrazku. Cena podana za całość, lokal składa się z trzech niezależnych mieszkań o powierzchniach: 1. 49,19 m2 2. 47,55 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Okrzei

Szklarska Poręba,dolnośląskie

640 000 zł39 m² 16 364,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Doskonała inwestycja W szklarskiej porębie - największym kurorcie karkonoszy Przedmiotem sprzedaży jest lokal niemieszkalny tj. apartament hotelowy. Apartament mieści się w "hotelu Bergo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

850 000 zł47 m² 17 951,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

492 900 zł33 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Świetna lokalizacja tuż przy Parku Narodowym i Wyciągach na Szrenicę. Cena netto - miejsce postojowe + 28290 brutto. Apartament od strony południowej z dużym 7 tarasem. Położony wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

496 000 zł34 m² 14 401,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 34,44 m2 położony jest na 3 piętrze (z 6 kondygnacji) budynku mieszkalnego z 2018 r. Cały budynek został zaprojektowany w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

990 000 zł135 m² 7 322,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentację mieszkania idealnego pod wynajem krótkoterminowy w Szklarskiej Porębie. Lokal o łącznej powierzchni 135,2m2 posiada trzy osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrońców Pokoju

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 094 080 zł53 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament w centrum Szklarskiej Poręby w nowoczesnym budynku. 3 pokoje / dwie sypialnie / dwa balkony / miejsce postojowe informacje O inwestycji Centrum Park II - nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż lokal mieszkalny własnościowy w budynku apartamentowym z lat 2011. Budynek zlokalizowanym przy lesie obok szlaki turystyczne w Karkonosze. Ciche spokojne miejsce. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

310 000 zł46 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Górnej Lokal mieszkalny położony na I piętrze w przedwojennej kamieniczce z spokojnym sąsiedztwem. Wnętrza rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

815 000 zł43 m² 18 953,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja lokalu Apartament w najlepszej możliwej lokalizacji Oferowany apartament ma wszystko czego możemy oczekiwać od doskonałej lokalizacji - komunikacja, infrastruktura i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

500 000 zł31 m² 16 388,10 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

850 000 zł47 m² 17 951,40 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

382 950 zł33 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

690 000 zł38 m² 18 302,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

470 000 zł37 m² 12 827,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

669 460 zł61 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

EM5 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 mieszkania w cenie jednego, położone na pierwszym piętrze 5 rodzinnego budynku w Szklarskiej Porębie Górnej.Okolica jest otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

310 000 zł46 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Pokoju

Szklarska Poręba,dolnośląskie

490 000 zł64 m² 8 566,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Biuro em5 Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie w centrum Szklarskiej Poręby. Lokal nie wymaga nakładów finansowych, mieszkanie przeszło remont wymieniono wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85m2 w Szklarskiej Porębie piętro domu z osobnym wejściem po generalnym remoncie 3 pokoje, duży przedpokój (zaaranżowany na jadalnię),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

322 000 zł40 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwość zakupu samego mieszkania, lub z garażem Na sprzedaż mieszkanie w Szklarskiej Porębie, okolice Willi Józefina, cisza, spokój, słychać mały wodospad, blisko trasy rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

239 000 zł69 m² 3 463,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż apartament w Piechowicach! Mieszkanie usytuowane jest w zadbanej kamienicy na pierwszym piętrze z użytkowym poddaszem - 69m2 po podłodze - 50 m2 powierzchni użytkowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

470 000 zł33 m² 14 178 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wykończony apartament w kompleksie z basenami Przedmiotem sprzedaży jest niespełna 34 metrowy apartament w kompleksie Green Park Resort. Lokal położony na pierwszym piętrze składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Szklarska Poręba,dolnośląskie

600 000 zł75 m² 8 021,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Mieszkanie znajduje się w centrum miasta w atrakcyjnej lokalizacji. Miejsce parkingowe na terenie posesji. Ogrzewanie gazowe( nowy piec dwufunkcyjny) ,linia telefoniczna. Czynsz 379,00(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Numer oferty 1998 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania dwupoziomowy Apartament w Szklarskiej Porębie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku z 2011r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

664 999 zł37 m² 17 972,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja lokalu Dwupokojowy apartament w kompleksie z basenami Przedmiotem sprzedaży jest gotowy, trzypokojowy apartament w kompleksie Green Park Resort. Lokal położony na drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

632 905 zł37 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament w kompleksie z basenami Przedmiotem sprzedaży jest gotowy, dwupokojowy apartament w kompleksie Green Park Resort. Lokal położony na drugiej kondygnacji , składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Izerska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

549 000 zł39 m² 13 976,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament 2 pokojowy z niesamowitym widokiem Nieruchomość zlokalizowana w cichej, spokojnej i najbardziej widokowej części Szklarskiej Poręby. Przepiękny widok, liczne szlaki turystyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

649 000 zł39 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowy apartament w centrum miasta z widokiem na Karkonosze. Usytuowany na drugim piętrze składający się z : -salon z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

787 038 zł57 m² 13 880,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowy, trzypokojowy i urządzony apartament Lokal o powierzchni całkowitej 56,7m2, zlokalizowany na 3 kondygnacji nadziemnej. Przestrzeń dzienna połączona z jadalnią, aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

520 000 zł32 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament o powierzchni 32m2, dwu pokojowy znajduje się na 1 piętrze i nie posiada balkonu. Centrum Szklarskiej Poręby - doskonała lokalizacja. Przestronny salon z dużym rozkładanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Okrzei

Szklarska Poręba,dolnośląskie

660 000 zł39 m² 16 879,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Doskonała inwestycja W szklarskiej porębie - największym kurorcie karkonoszy Przedmiotem sprzedaży jest apartament hotelowy. Apartament mieści się w "hotelu Bergo Resort & Spa" - luksusowym, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sudecka

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezależne, umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z odrębnym wejściem z: 2 łazienkami, kuchnią, spiżarnią z pralką, piwniczką przy wejściu na rowery, grill itp. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

645 000 zł40 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż atrakcyjny, 2 pokojowy apartament o powierzchni 40,50 m2 położony Szklarskiej Porębie, na nowo powstałym kompleksie apartamentowym osada górska. Świetny gotowiec inwestycyjny! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

453 321 zł46 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowy apartament do wydania z dnia na dzień! Lokalizacja blisko centrum Szklarskiej Poręby zaledwie 1,7 km! Otoczenie jest niezwykle urozmaicone w różnego rodzaju atrakcje turystyczne.