dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Szklarska Poręba - Oferty sprzedaży i najmu

228 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

228 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sudecka

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezależne, umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z odrębnym wejściem z: 2 łazienkami, kuchnią, spiżarnią z pralką, piwniczką przy wejściu na rowery, grill itp. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

645 000 zł40 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż atrakcyjny, 2 pokojowy apartament o powierzchni 40,50 m2 położony Szklarskiej Porębie, na nowo powstałym kompleksie apartamentowym osada górska. Świetny gotowiec inwestycyjny! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

453 321 zł46 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowy apartament do wydania z dnia na dzień! Lokalizacja blisko centrum Szklarskiej Poręby zaledwie 1,7 km! Otoczenie jest niezwykle urozmaicone w różnego rodzaju atrakcje turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

350 000 zł25 m² 14 033,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja lokalu Apartament w kameralnej inwestycji Przedmiotem oferty jest lokal o statusie mieszkalnym, z księgą wieczystą, wybudowany w 2007r. Inwestycja zrealizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

483 520 zł30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament na sprzedaż z widokiem na Karkonosze Lokal sprzedawany w formie cesji praw do lokalu. Apartament 129 to niespełna 31 metrowy lokal dwupokojowy, z bezpośrednim wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

813 008 zł40 m² 20 530,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament w kompleksie z basenami Przedmiotem sprzedaży jest gotowy, niespełna 40 metrowy apartament w kompleksie Green Park Resort. Lokal położony na trzecim piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

443 360 zł33 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

English below Mamy przyjemność przedstawić Państwu kompaktowy apartament inwestycyjny z pięknym widokiem na las położony w inwestycji Sun & Snow w Szklarskiej Porębie. (Apartament cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mała

Szklarska Poręba,dolnośląskie

630 000 zł65 m² 9 647,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Lokal mieszkalny w centrum miasta Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 62,30 m2 , składający się z korytarza, dwóch sypialni, pokoju dziennego, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

486 991 zł33 m² 14 690,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wykończony apartament w kompleksie z basenami Przedmiotem sprzedaży jest niespełna 34 metrowy apartament w kompleksie Green Park Resort. Lokal położony na pierwszym piętrze składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

568 292 zł32 m² 17 709,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament z wykończeniem pod klucz, komórką i mp Apartament 117 to niespełna 33 metrowy lokal dwupokojowy, z bezpośrednim wyjściem na duży balkon zarówno ze strefy dziennej jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

480 000 zł33 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament w Szklarskiej Porębie. Apartament usytuowany jest na drugim i ostatnim piętrze apartamentowca z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Okrzei

Szklarska Poręba,dolnośląskie

675 000 zł39 m² 17 259 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Doskonała inwestycja W szklarskiej porębie - największym kurorcie karkonoszy Przedmiotem sprzedaży jest apartament hotelowy. Apartament mieści się w "hotelu Bergo Resort & Spa" - luksusowym, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

900 000 zł217 m² 4 147,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1905

Oferta sprzedaży całego piętra kamienicy w centrum Szklarskiej Poręby! Odległość od Marketu Lidl 2oo metrów. Lokal usługowy obecnie wykorzystywany jako trzy niezależne mieszkania dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

579 000 zł46 m² 12 570,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z naszą niezwykłą ofertą sprzedaży ekskluzywnego apartamentu na Osiedlu Podgórze 1D w Szklarskiej Porębie. Apartament znajduje się zaledwie 2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

825 440 zł52 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament Z przepięknym widokiem na góry I jaccuzi Oferuję Państwu do zakupu piękny apartament położony na II piętrze w budynku z windą i garażem podziemnym. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

813 008 zł40 m² 20 530,50 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Osiedle Grottgera

Szklarska Poręba,dolnośląskie

479 115 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 300m od wyciągów orczykowych Przedmiotem sprzedaży są apartamenty w nowo powstającej inwestycji , zlokalizowanej 300m od dwóch wyciągów orczykowych. Budynek spójny architektonicznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Osiedle Grottgera

Szklarska Poręba,dolnośląskie

371 345 zł26 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

575 000 zł48 m² 11 979,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) komórka lokatorska I miejsce postojowe! Okazyjna cena! W tej lokalizacji nieruchomości bywają droższe ozł! Możliwość zarobku z najmu na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Osiedle Grottgera

Szklarska Poręba,dolnośląskie

477 495 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Osiedle Grottgera

Szklarska Poręba,dolnośląskie

370 185 zł26 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Osiedle Grottgera

Szklarska Poręba,dolnośląskie

479 520 zł36 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Osiedle Grottgera

Szklarska Poręba,dolnośląskie

370 765 zł26 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Osiedle Grottgera

Szklarska Poręba,dolnośląskie

477 630 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

509 000 zł52 m² 9 883,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M&b Fevhner ma Państwu do zaoferowania na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie w centrum Szklarskiej Poręby. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 51,5m2 (48,1m2 mieszkanie +3,4m2 piwnica). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

479 000 zł39 m² 12 250,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetna oferta dwupokojowego aparatmentu W szklarskiej porębie. Proponuję Państwu dwupokojowy apartament, usytuowany na trzecim piętrze w odrestaurowanej poniemieckiej Willi Józefina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

483 520 zł30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

568 292 zł32 m² 17 709,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament z wykończeniem pod klucz, komórką i mp Lokal sprzedawany w formie cesji praw do lokalu. Apartament 117 to niespełna 33 metrowy lokal dwupokojowy, z bezpośrednim wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

700 000 zł38 m² 18 567,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Lepszej lokalizacji nie ma! Do sprzedaży kameralny apartament znajdujący się na parterze nowego budynku z recepcją Lokal jednopokojowy o powierzchni 37,80 m2 posiada funkconalnie.