dowolna

Mieszkania z aneksem Szklarska Poręba - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

245 ogłoszeń

Apartament z aneksem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

450 000 zł32 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Apartament inwestycyjny w sercu kurortu Szklarska Poręba Cena: 450 000 zł pełne wyposażenie w cenie Na sprzedaż apartament własnościowy położony w nowoczesnym budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 070 000 zł60,48 m² 17 691,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: jednopoziomowy apartament w Willi garmo na 3 piętrze z dwiema oddzielnymi sypialniami oraz trzecim salonem z aneksem kuchennym, częścią śniadaniową, tarasami i widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

650 000 zł42 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szklarska Poręba - apartament z widokiem na góry | Biała Dolina, ul. Szklana 6 Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najpiękniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

640 680 zł53,39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 100 000 zł42,86 m² 25 664,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament premium w Szklarskiej Porębie - gotowy do zamieszkania lub inwestycji! Biuro Nieruchomości Aplauz ma przyjemność zaprezentować elegancki apartament o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Dolna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

810 000 zł40,44 m² 20 029,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż luksusowy, klimatyzowany 2 pokojowy apartament z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Karkonoszy. Lokalizacja: apartament położony w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Szklarska Poręba,dolnośląskie

415 000 zł91 m² 4 560,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Dwa mieszkania na jednej księdze wieczystej Wyobraź sobie miejsce, które łączy w sobie wygodę codziennego życia z potencjałem inwestycyjnym. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

855 630 zł63,38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

461 265 zł43,93 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Szosa Czeska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

599 000 zł42,90 m² 13 962,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowy apartament położony na I piętrze odrestaurowanego zabytkowego budynku Willa Józefina w Szklarskiej Porębie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

770 000 zł66,80 m² 11 526,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dwupoziomowy lokal przy samym wyciągu Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w inwestycji lola - jedynym budynku zlokalizowanym bezpośrednio przy wyciągu Ski Arena Szrenica. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

520 000 zł30,95 m² 16 801,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości "mały Domek" prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w malowniczej Szklarskiej Porębie. Apartament położony jest na parterze jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 299 000 zł61,40 m² 21 156,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu jeden z najbardziej reprezentacyjnych apartamentów dostępnych w sprzedaży w Szklarskiej Porębie. Lokal usytuowany jest na ostatnim, czyli 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Odkryj wyjątkowy apartament z widokiem na Szrenicę oraz Wysoki Kamień, który łączy przytulny, nowoczesny design z kolorowymi i wyrazistymi akcentami. To miejsce, gdzie styl spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

441 255 zł38,37 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

985 000 zł108,27 m² 9 097,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 108,27 m2, zlokalizowane w górnej części centrum Szklarskiej Poręby, w pięknej, historycznej kamienicy z 1920 roku. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaoferować Państwu nowoczesny dom wolno stojący wybudowany w charakterystycznej sudeckiej architekturze na wolno stojącej działce w Szklarskiej Porębie. Budynek: wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

999 000 zł65,04 m² 15 359,78 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż! Apartament z miejscem parkingowym pod budynkiem! Szklarska Poręba! Powierzchnia: 65,04 m Cena: 999 000 zł Na sprzedaż komfortowy apartament zlokalizowany w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z aneksem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

649 000 zł60,22 m² 10 777,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2012

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność - dostępna tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością zaprasza na prezentację wyjątkowego apartamentu z pięknym widokiem na góry, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z aneksem, ul. Dolna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

528 900 zł28,14 m² 18 795,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny o powierzchni 28,14 mkw., położony w prestiżowym kompleksie Happy Valley Resort w Szklarskiej Porębie. Lokal wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

590 000 zł30,31 m² 19 465,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny 2-pokojowy apartament z balkonem i widokiem na góry | Szklarska Poręba Biała Dolina Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy o powierzchni 30,31.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Wolności

Szklarska Poręba,dolnośląskie

520 000 zł34,87 m² 14 912,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż pięknie położny apartamernt z południową wystawą z bajecznym widokiem na Karkonosze. Wprost z okien rozpościera się widok na majestatyczną Szrenicę i Halę.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

949 000 zł59,57 m² 15 930,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Trzypokojowy lokal z dużym tarasem Na sprzedaż oferujemy apartament o powierzchni 59,57 m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku z windą przy ul. Franciszkańskiej w Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 600 zł37,39 m² 69,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Szklarska Poręba, ul. Waryńskiego 1b zapraszam na wirtualną prezentację kliknij tutaj. Biuro Nieruchomości myhome oferuje do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

795 000 zł35,85 m² 22 176 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Centrum Szklarskiej Poręby | 35,85 m | Balkon z widokiem | Winda | Miejsce postojowe Zapraszam Cię na prezentację eleganckiego i w pełni wyposażonego apartamentu o powierzchni 35,85.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

929 000 zł63,54 m² 14 620,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: dwupoziomowy apartament z dwoma tarasami i widokiem na Karkonosze Norweska Dolina, szklarska Poręba Szukasz przestrzeni, która oferuje więcej niż standardowy apartament? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

461 265 zł43,93 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025